راهنمای خرید تخت بیمارستانی برقی و دستی خانگی

khakbazmedic - راهنمای خرید تخت بیمارستانی برقی و دستی خانگی

راهنمای خرید تخت بیمارستانی برقی و دستی خانگی

 

انتخاب انواع تخت بستری نگهداری از بیماران دارای مولفه های تاثیرگذار بسیار زیادی می باشد و هر کدام از این محصولات دارای موارد خاص استفاده بسته به نوع بیماری و هر کدام دارای مزایا و امکانات خاصی را پوشش می‌دهند که در زیر به برخی از این ویژگی های بسیار مهم خواهیم پرداخت.

توجه نمایید که سایز تخت با سایز بیماری که برای آن محصول تهیه می شود متناسب و یکسان باشد و با توجه به اندازه و قد بیمار محصول را تهیه نمایید ، همچنین برخی از این محصولات بیمارانی که دارای قد بالای دو مترهستند و افرادی که اضافه وزن بسیار بالایی دارند می توانند این محصولات را به طور سفارشی سازی تهیه نمایند اما به طور معمول چندین سایزاز این محصولات در سطح بازار موجود می باشد که پرمصرف ترین این محصولات تخت بستری بزرگسال و در درجه دوم تخت بستری اطفال می باشد.

 

تخت بیمارستانی محصولی برای نگهداری و مراقبت از بیماران و سالمندان دارای انواع و اقسام مختلفی است و دارای اندازه ها با عملکردهای متفاوت و در سایزهای مختلف به نوعی طراحی شده که در مراکز درمانی ، عملکرد ای ایده آل برای نگهداری از بیماران و افرادی که نیازمند مراقبت های ویژه هستند کاربرد داشته باشد.

به طور کلی انواع تخت بیمارستانی از لحاظ کاربری دارای دو دسته برقی و دستی می باشد که برای تغییر زوایای بدن بیمار هرکدام از یک ساختار خاص استفاده می نمایند ، به این ترتیب که در تخت های برقی با توجه به الکتروموتور های نصب شده بر بدنه تخت تنظیم زوایا تخت بستری با موتورهای الکتریکی نصب شده بر روی تخت امکان پذیر می باشد و در تخت های بستری مکانیکی تنظیم زوایای بدنه تخت با اهرم هایی که بر روی بدنه محصول تعبیه شده است امکان پذیر می باشد.

 

اما با توجه به امکانات و ویژگی هایی که این محصولات با خود به همراه دارند می‌توان این موضوع را دریافت کرد که از لحاظ عملکردی و امکاناتی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و تفاوت اصلی این دسته از محصولات از لحاظ کاربری می باشد به این معنی که کلیه امکاناتی که بر روی تخت برقی تعبیه شده است بر روی تخت های مکانیکی نیز وجود دارد و تفاوت اصلی این محصولات فقط در نوع استفاده می باشد به این ترتیب که در طرح های برقی شما با فشردن این دکمه تخت را کنترل می ‌کند اما در تخت های دستی تنظیم زوایای تخت به وسیله نیروی مکانیکی می باشد و تامین نیرو با دست امکان پذیر می باشد.

همچنین این دسته از محصولات دارای عکس ها و لوازم جانبی و ویژگی های منحصر به فردی می باشند به طور مثال کلیه تخت های بستری بیمارستانی باید دارای حفاظ جهت جلوگیری از سقوط بیماران به خصوص بیمارانی که مشکلات فراموشی و آلزایمر دارند را با خود به همراه داشته باشند یا در برخی از این محصولات پایه سرم وجود دارد برای آویزان کردن سرم امکانی بر روی این دسته از محصولات تعبیه شده که دیگر نیازی به نگهدارنده های چرخدار سرم نیست.

 

در مدل های پیشرفته که امکانات بالاتری دارند قابلیت تنظیم ارتفاع کل سطح مقطع تخت تعبیه شده است و پرستاران و همراهان بیمار می توانند با فشردن یک دکمه ارتفاع کل سطح مقطع تخت را تنظیم نمایند و کاربرد اصلی این ویژگی برای جابه جایی بیماران بین برانکارد یا ویلچر با تخت بیمارستانی می باشد که همراهان بیمار برای جابجایی بیمارانی که مشکلات حرکتی دارند و نمی توانند روی پای خود بایستند و ارتفاع تخت و ارتفاع ویلچر را در یک خط قرار می‌دهند و بیمار را بر روی سطح ویلچر هدایت می‌کنند که کار را برای جابجایی بیماران بسیار آسوده و راحت می نماید.

 

اما از لحاظ کاربردی و استفاده تخت بیمار دارای تفاوت های بسیار زیادی می باشند و دارای انواع و اقسام بسیار مختلفی هستند که قیمت خرید تخت بیمارستانی بسیار تاثیر گذار می باشد که در مدل های تخت های یک شکن و تخت های دو شکن و تخت های سه شکن هر کدام دارای ویژگی های خاصی می باشد به این ترتیب که در تخت یک شکن فقط قابلیت تنظیم بالاتنه یا زیر سر بیمار وجود دارد و برای فعالیت‌های عادی مثل غذا خوردن تماشای تلویزیون و ارتباط با پزشک و همراهان بیمار امکان پذیر می باشد و مشکل اصلی این محصول هنگامی نمایان می شود که بیمار به طور مدام زاویه زیر سر خود را بالا بیاورند و مشاهده می کنید که بیمار به سمت پایین هدایت می شود یا سر می خورد که در مدل‌های بالاتر برای حل این مشکل ایده بسیار جالبی ارائه شده است.

 

همانطور که در بالا گفتیم هنگامی که زیر سر بیمار یا قسمت بالاتنه بیمار را شیی می دهیم بیمار به سمت پایین هدایت می شود اما برای رفع این مشکل تخت سه شکن طراحی شده است که علاوه بر جلوگیری از سر خوردن بیمار به سمت پایین کاربردهای فراوان دیگری را به همراه دارد عملکرد این تخت به گونه ای است که همراهان و پرستاران بیماران می توانند زیر ران پا و ساق پای بیمار را تنظیم نماید یعنی بدن بیمار از قسمت لگن و قسمت زانو زاویه می گیرد و از سر خوردن بیمار به سمت پایین جلوگیری می نماید همچنین این محصول تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از کمردرد و پادرد های عمومی بیمارانی که به طور مداوم بر روی تخت های بستری در حال استراحت و مداوا هستند جلوگیری می کند به این ترتیب که وزنی که از قسمت بالا تنه بیمار به سمت نشیمن بیماری هدایت میشود در دراز مدت مشکلات فراوانی را از قبیل کمردرد و پادرد های عمومی مشاهده می نماییم و عمده بیماران از این مشکل رنج فراوان می برند اما در این تخت طراحی به گونه ای می باشد که وزنی که بر روی نشیمن هدایت شده است را بر روی کل سطح مقطع کمر و طول ران پا تقسیم می کند به این ترتیب که نهایت وزنی که بر روی نشیمن بیمار باقی می ماند کمتر از یک سوم وزن کل بدن بیمار می باشد که وزنی بسیار مطلوب جهت جلوگیری از کمردرد و پادرد های عمومی می باشد ، همچنین ویژگی بالا این امکان را برای بیماران فراهم می آورد که بیمار دچار زخم بستر نشود یا حداقل از وخامت زخم بستر جلوگیری نماید.

 

فروش و قیمت خرید تخت بیمارستانی برقی و دستی :

فروش و قیمت خرید تخت برقی بیمارستانی دارای ویژگی ها و مولفه های تاثیرگذار بسیار زیادی می باشند که از جمله آن‌ها می ‌توان به ویژگی و امکانات متفاوت هر یک از این دسته از محصولات اشاره کرد ، اما جدای از این مطالب وجود واسطه ها باعث افزایش قیمت انواع تخت بستری می شود که شما می توانید با مراجعه به تولیدکنندگان تخت های پزشکی به طور مستقیم بدون پرداخت هزینه اضافی این محصولات را تهیه نمایید.

 

تجهیزات پزشکی خاکباز تولید کننده کلیه محصولات پزشکی و بیمارستانی با کادری فروشی بسیار با تجربه ، حرفه ای و خبره با بهره گیری از دانش فنی دانش آموختگان داخلی و با اتکا به اراده و دانش خود اقدام به تولید تخت بستری نگهداری از بیماران در بیمارستان ها و منازل نموده که سهم بالایی از این نیاز را در سطح کشور تامین نماید و همچنین با بازاریابی در سطح منطقه اقدام به صادرات محصولات خود را به کشورهای همسایه نموده است.

 

 

/ پایان
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و یاس دانلود هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

پاسخگوی مشکلات شما
اگر سوال یا اشکالی در مورد این مطلب یا در زمینه کامپیوتر و موبایل دارید همکاران ما در همراه رایانه 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره : 9099070345 تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)
تبليغاتترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
پاسخگوی مشکلات شما
اگر سوال یا اشکالی در مورد این مطلب یا در زمینه کامپیوتر و موبایل دارید می توانید با ما تماس بگیرید.
تماس از خط ثابت با شماره : 9099070345 تماس بگیرید.
تبليغات

راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR