دانلود Hotkey Screener 1.0 – مشاهده همه کلیدهای ترکیبی در ویندوز

دانلود Hotkey Screener 1.0 - مشاهده همه کلیدهای ترکیبی در ویندوز

 

دانلود Hotkey Screener

| مشاهده همه کلیدهای ترکیبی در ویندوز |

 

Hotkey Screener 1.0 نام یک ابزار کوچک، ساده و کاربردی به منظور مشاهده کارکرد همه کلیدهای ترکیبی تعریف شده در ویندوز است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید در یک محیط ساده و جذاب، کلیه کلیدهای ترکیبی که برای برنامه‌های مختلف در ویندوز تعریف شده را ببینید. نصب و راه‌اندازی این برنامه بسیار ساده و سریع است و کاربر می‌تواند با استفاده از آن به سرعت کارکرد کلیدهای ترکیبی مختلف در ویندوز را شناسایی و در صورت تمایل آن‌ها را فعال یا غیرفعال کند. در اینکه استفاده از کلیدهای ترکیبی در ویندوز باعث تسریع هرچه بیشتر انجام امور و عملیات مختلف می‌شود شکی نیست؛ به همین دلیل است که بسیاری از اپلیکیشن‌ها برای اجرای دستورات خاص مجموعه‌ای از کلیدهای ترکیبی از پیش تعریف شده دارند. مشکل جایی رخ می‌دهد که با نصب چند نرم افزار مختلف و یکسان بودن کلیدهای ترکیبی در دستورات آن‌ها، کاربر دچار مشکل می‌شود.

در چنین مواقعی، کاربر متوجه می‌شود که کلید ترکیبی که پیش‌تر برای عملیاتی خاص استفاده می‌شد، دیگر در دسترس نیست و دستور دیگری در پی فشردن این کلیدها به اجرا درمی‌آید و یا اینکه کلید ترکیبی مذکور به کلی کار نمی‌کند. در چنین مواقعی، استفاده از نرم افزاری که بتواند کارکرد کلیدهای ترکیبی تعریف شده در ویندوز را نمایش دهد می‌تواند بسیار کاربردی باشد. در این مطلب از سایت یاس دانلود ابزاری را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم که در محیط آن می‌توانید با فشردن کلیدهای کیبورد، بلافاصله کارکرد آن را در برنامه ببینید که کدام اپلیکیشن‌ها کلید مذکور را به خود اختصاص داده‌اند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Hotkey Screener را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Hotkey Screener :

– امکان مشاهده کلیدهای ترکیبی برنامه‌ها در ویندوز

– توانایی تشخیص آسان و سریع کلیه اپلیکیشن‌های استفاده‌‌کننده از یک کلید ترکیبی خاص

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Hotkey Screener.cover1  300x262 - دانلود Hotkey Screener 1.0 - مشاهده همه کلیدهای ترکیبی در ویندوز Hotkey Screener.cover2  300x262 - دانلود Hotkey Screener 1.0 - مشاهده همه کلیدهای ترکیبی در ویندوز

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 3.02 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR