دانلود AlomWare Toolbox 0.95 Beta – جعبه ابزار کاربردی ویندوز

دانلود AlomWare Toolbox 0.95 Beta - جعبه ابزار کاربردی ویندوز

 

دانلود AlomWare Toolbox

| جعبه ابزار کاربردی ویندوز |

 

AlomWare Toolbox 0.95 Beta نام یک نرم افزار کاربردی، جامع و قوی برای دسترسی به مجموعه‌ای از ابزارهای پرکاربرد و قوی جهت فعالیت روزمره است که بسیاری از آن‌ها می‌توانند گوشه‌ای از انتظارات شما را برآورده کنند. این نرم افزار، در واقع یک جعبه ابزار کاربردی و قوی است که به شما اجازه می‌دهد بتوانید ضمن دسترسی به ابزارهایی پرکاربرد و حرفه‌ای، تا حد زیادی سرعت اجرای دستورات در سیستم را نیز بهینه‌سازی کنید. رابط گرافیکی این نرم افزار تا حد ممکن ساده طراحی شده تا کاربران بتوانند ابزارهای مختلف آن را به مانند ابزارهای اداری پرکاربرد مثل مجموعه آفیس و … مورد استفاده قرار دهند. با این ابزارها، کاربر می‌تواند امورات پرتکرار روزمره‌ی خود را با سهولت و سادگی بیشتری به انجام رسانده و در زمان خود نیز صرفه‌جویی کند.

این نرم افزار شامل ابزارهایی از قبیل تقویم، ابزار یادداشت‌برداری و مدیریت کلیپ برد است که می‌توانید با یک کلیک به هریک از آن‌ها دسترسی داشته باشید. نکته حائز اهمیت در مورد این نرم افزار، گنجاندن تمامی این ابزارها در یک محیط گرافیکی واحد است که هریک از توابع مذکور را در تبی مجزا قرار داده و کاربر تنها با یک کلیک می‌تواند به هریک از آن‌ها دسترسی پیدا کند. اگر که شما هم به یک مجموعه نرم افزاری کاربردی برای انجام امور اداری و فعالیت‌های پرتکرار روزانه‌ی خود احتیاج دارید که بتوان در آن به تقویم، رویدادهای روزانه با قابلیت یادآوری آن‌ها، یادداشت‌نویسی و … دسترسی داشت، پیشنهاد می‌کنیم فرصت استفاده از این نرم افزار را از دست ندهید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار AlomWare Toolbox را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار AlomWare Toolbox :

– مجهز بودن به چندین ابزار کاربردی و مفید برای امورات اداری

– دارا بودن تقویم، ابزار یادداشت‌برداری و مدیریت کلیپ برد، مدیریت تسک‌های روزمره، یادآوری کارها و …

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

AlomWare Toolbox.cover1  300x161 - دانلود AlomWare Toolbox 0.95 Beta - جعبه ابزار کاربردی ویندوز AlomWare Toolbox.cover2  300x161 - دانلود AlomWare Toolbox 0.95 Beta - جعبه ابزار کاربردی ویندوز

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 2.47 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR