دانلود Syncfusion Essential QTP 20.3.0.56 – تست اتوماسیون اپلیکیشن‌ها و محیط‌های مختلف

دانلود Syncfusion Essential QTP 20.3.0.56 - تست اتوماسیون اپلیکیشن‌ها و محیط‌های مختلف

 

دانلود Syncfusion Essential QTP

| تست اتوماسیون اپلیکیشن‌ها و محیط‌های مختلف |

 

Syncfusion Essential QTP 20.3.0.56 نام یک راهکار نرم افزاری جدید و بسیار قوی به منظور تست اتوماسیون انواع اپلیکیشن‌ها و محیط‌های مختلف است. UFT (که قبل‌تر با نام HP Quick Test Professional – QTP) شناخته می‌شود، یک راهکار تست نرم افزاری بسیار قوی برای متخصصین در حوزه‌ی توسعه و تست نرم افزار است. شرکت نرم افزاری Syncfusion، یک پلاگین QTP معرفی کرده که شامل لایبرری‌های متعددی برای تشخیص کنترل‌های UFT/QTP مربوط به Syncfusion به منظور اجرای تست‌های خودکار است. این کاستوم لایبرری‌ها، با کمک امکان پلاگین‌های نرم افزاری دات‌نت ساخته شده و امکاناتی جامع را در اختیار تسترها و متخصصین حوزه‌ی تست نرم افزار قرار می‌دهد.

Essesntial QuickTest Professional، یک پلاگین جدید است که با Essential Studio و توسط Syncfusion منتشر شده و به طور خاص برای نیازمندی متخصصین حوزه‌ی تست برای طراحی تست‌های مربوط به اپلیکیشن‌ها ساخته و آماده شده است. کاستوم لایبرری‌های در دسترس به شما این امکان را می‌دهند که بتوانید از کنترل‌های Syncfusion به عنوان آبجکت‌های نیتیو در محیط تست QTP استفاده کنید و تست اپلیکیشن‌ها را با QTP امکان‌پذیر کنید. از مهم‌ترین امکانات این ابزار می‌توان به توانایی اجرای تست رگرسیون جهت تست پایداری کلی محصول نرم افزاری اشاره کرد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Syncfusion Essential QTP را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Syncfusion Essential QTP :

– فراهم سازی امکان تست اپلیکیشن‌ها با تکنیک‌های مختلف

– پشتیبانی از ده‌ها کنترل مختلف و پشتیبانی شده در QTP

– مناسب برای متخصصین حوزه توسعه و تست نرم افزار

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Syncfusion Essential QTP.cover1  300x160 - دانلود Syncfusion Essential QTP 20.3.0.56 - تست اتوماسیون اپلیکیشن‌ها و محیط‌های مختلف Syncfusion Essential QTP.cover2  300x157 - دانلود Syncfusion Essential QTP 20.3.0.56 - تست اتوماسیون اپلیکیشن‌ها و محیط‌های مختلف

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 42.4 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR