دانلود VovSoft Collect URL 3.1 – استخراج تمامی آدرس‌های موجود در وب‌سایت

دانلود VovSoft Collect URL 3.1 - استخراج تمامی آدرس‌های موجود در وب‌سایت

 

دانلود VovSoft Collect URL

| استخراج تمامی آدرس‌های موجود در وب‌سایت |

 

VovSoft Collect URL 3.1 نام یک ابزار جدید، قدرتمند و کاربردی به منظور جمع‌آوری آدرس‌های مختلف از یک وب‌سایت است. با استفاده از این نرم افزار، شما به سادگی می‌توانید کلیه لینک‌ها و یا آدرس‌های موجود در یک صفحه وب را استخراج و لیست آن‌ها را در فرمت دلخواه خود ذخیره کنید. این نرم افزار، کارکردی مشابه به یک موتور جستجوی اینترنتی دارد؛ بدین صورت که شما تنها با وارد کردن یک آدرس مشخص، می‌توانید تمامی لینک‌ها و آدرس‌های داخلی آن را در قالب یک لیست منظم در اختیار داشته باشید. کارکرد این نرم افزار، با وارد کردن آدرسی از سمت کاربر آغاز می‌شود و در ادامه، کلیه آدرس‌ها و لینک‌های داخلی موجود در آن، در لیستی منظم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

این نرم افزار، با کارکردی همچون خزنده‌های موجود در موتورهای جستجو، راهکاری ساده و آسان را برای جمع‌آوری کلیه لینک‌های موجود در یک وب‌سایت در دسترس شما قرار می‌دهد. این نرم افزار، برای آغاز کارکرد نیاز به تنظیمات خاصی ندارد و تنها با وارد کردن آدرس اینترنتی دلخواه خود، سریعا می‌توانید کلیه لینک‌های موجود در آن را ببینید و در صورت نیاز، از لیست آن خروجی بگیرید. طرز کار با این نرم افزار بسیار ساده و آسان بوده و کاربر می‌تواند طی چند کلیک ساده، به کلیه آدرس‌های موجود در وب‌سایت و لینک‌های داخلی آن دسترسی یافته و از آن‌ها در فرمت‌های متنی مختلف خروجی بگیرد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار VovSoft Collect URL را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار VovSoft Collect URL :

– امکان اسکن اینترنت برای لینک‌ها

– قابلیت اکسپورت گرفتن از آدرس‌ها در فایل متنی

– دارا بودن کارکرد بسیار ساده و آسان

– سرعت بالا در استخراج لینک‌ها و آدرس‌های داخلی وب‌سایت

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

VovSoft Collect URL.cover1  300x225 - دانلود VovSoft Collect URL 3.1 - استخراج تمامی آدرس‌های موجود در وب‌سایت VovSoft Collect URL.cover2  300x225 - دانلود VovSoft Collect URL 3.1 - استخراج تمامی آدرس‌های موجود در وب‌سایت

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 3.55 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR