دانلود Camunda Modeler 5.4.2 x86/x64 – نرم افزار مدل‌سازی فرآیند و جریان‌کارها

دانلود Camunda Modeler 5.4.2 x86/x64 - نرم افزار مدل‌سازی فرآیند و جریان‌کارها

 

دانلود Camunda Modeler

| نرم افزار مدل‌سازی فرآیند و جریان‌کارها |

 

Camunda Modeler 5.4.2 نام یک محصول نرم افزاری جدید، رایگان و کاربردی در زمینه‌ی طراحی جریان‌کار و فرآیندهای BPMN و همینطور جداول DMN است که با دارا بودن یک محیط گرافیکی زیبا و کاربرپسند، توانسته به عنوان یک ابزار مهم در این زمینه لقب بگیرد. این نرم افزار به طور خاص برای BMPN (Business Process Model and Notation) و DMN (Decision Model and Notation) است که به کاربران اجازه می‌دهد که بتوانند مدل‌های مورد نظر خود را در یک محیط گرافیکی طراحی و فرآیندها را تعریف کنند.

این نرم افزار، حتی به توسعه‌دهندگان هم این قابلیت را می‌دهد که آن‌ها بتوانند از مزایای این نرم افزار و امکانات طراحی دیاگرام آن در IDEهای دلخواه خود استفاده کنند. این نرم افزار از BPMN 2.0, CMMN 1.1, DMN 1.1 پشتیبانی می‌کند و یکی از کامل‌ترین ابزارها در این زمینه به شمار می‌رود. همانطور که می‌دانید، مدل‌سازی فرآیند کسب و کار (BPMN)، یک زبان مدل‌سازی بصری برای برنامه‌های تجزیه و تحلیل کسب و کار و مشخص کردن جریان کارها در فرآیندهای سازمانی است. در واقع BPMN یک نماد استاندارد برای نمودارهای گرافیکی است و از این نماد، برای تعریف گردش کار فرآیند کسب و کار استفاده می‌شود. این نقشه گرافیکی، برای همه کاربران، تحلیلگران، توسعه‌دهندگان نرم افزار، معماران داده و … به راحتی قابل درک و استفاده است. در این مطلب، ابزاری حرفه‌ای را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم که با استفاده از امکانات آن به راحتی می‌توانید جریان کارها و مدل‌های کسب و کار خود را تعریف و در محیط کار مورد استفاده قرار دهید. هم اکنون می توانید نرم افزار Camunda Modeler را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Camunda Modeler :

– فراهم‌سازی محیطی زیبا و یکپارچه برای طراحی مدل‌ها و جریان‌های کسب و کار

– امکان ساخت دیاگرام‌های پیشرفته در زبان بصری BPMN/DMN

– مناسب برای طراحان مدل‌های کسب و کار و جریان‌های کاری در سطح سازمان

– امکان طراحی و پیاده‌سازی در یک محیط یکسان

– امکان یکپارچه‌سازی با هر نوع تکنولوژی نرم افزاری

– امکان کمک به دولوپرها برای ارتقای بهره‌وری

– امکان ساخت فرم تنها با چند کلیک ساده

– دارا بودن محیط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Camunda Modeler.cover1  300x159 - دانلود Camunda Modeler 5.4.2 x86/x64 - نرم افزار مدل‌سازی فرآیند و جریان‌کارها Camunda Modeler.cover2  300x170 - دانلود Camunda Modeler 5.4.2 x86/x64 - نرم افزار مدل‌سازی فرآیند و جریان‌کارها

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 92/97 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR