دانلود SIL Transcriber Desktop 2.15.7 – نرم افزار ساخت نسخه متنی از فایل‌های صوتی

دانلود SIL Transcriber Desktop 2.15.7 - نرم افزار ساخت نسخه متنی از فایل‌های صوتی

 

دانلود SIL Transcriber Desktop

| نرم افزار ساخت نسخه متنی از فایل‌های صوتی |

 

SIL Transcriber Desktop 2.15.7 ابزاری با دارا بودن حالت‌های متعدد و ویژگی‌های کاربردی برای تیم‌ها و گروه‌های کاری است که با استفاده از آن افراد می‌توانند به صورت گروهی با دیگر اعضای تیم خود، به انجام رونوشت‌های گفتاری و همچنین به‌اشتراک‌گذاری داده نهایی بپردازند. این نرم افزار به افراد و یا گروه‌های کاری اجازه می‌دهد که بتوانند چندین پروژه صوتی مختلف را ایجاد و با متدهای مختلف به ساخت رونوشت‌های متنی آن بپردازند. این نرم افزار به شما اجازه می‌دهد که مطابق با نیاز خود بتوانید فضاهای کاری را ایجاد و تسک‌های مختلف را به افراد مختلف تخصیص دهید. همانطور که احتمالا می‌دانید، ساخت رونوشت از فایل‌های صوتی می‌تواند کار سخت و دشواری باشد. بسته به پیچیدگی پروژه‌ی شما و پیش‌نیازهایی که دارد، ممکن است این کار را به صورت شخصی و یا گروهی انجام دهید. استفاده از یک نرم افزار مخصوص برای این کار تا حد زیادی می‌تواند برای شما کاربردی و مفید باشد و در این مطلب از سایت یاس دانلود، یکی از ابزارهای مخصوص به همین کار را برای شما کاربران عزیز آماده کرده‌ایم.

برای مثال، برای یک شخص شما می‌توانید تسک‌های مختلفی را تعیین کرده و روند پیشرفت آن را نیز زیر نظر داشته باشید. این اپ که به صورت دسکتاپ برای ویندوز ماده شده، به شما اجازه می‌دهد که بتوانید از روی صدا، نسخه متنی آن را آماده کنید. از آنجا که چنین فرآیندی نیازمند دقت و ظرافت بالایی‌ست، استفاده از یک نرم افزار مخصوص تا حد زیادی می‌تواند بسیاری مشکلات شما در این زمینه را برطرف کند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار SIL Transcriber Desktop را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار SIL Transcriber Desktop :

– فراهم‌سازی یک محیط کاربری یکپارچه برای رونوشت از فایل صوتی

– مناسب برای فعالیت شخصی و تیمی

– امکان تعیین تسک‌ها و وظایف هریک از اعضای گروه

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

SIL Transcriber Desktop.cover1  300x169 - دانلود SIL Transcriber Desktop 2.15.7 - نرم افزار ساخت نسخه متنی از فایل‌های صوتی SIL Transcriber Desktop.cover2  300x250 - دانلود SIL Transcriber Desktop 2.15.7 - نرم افزار ساخت نسخه متنی از فایل‌های صوتی

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 117 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR