دانلود آموزش ریل پایتون – جلسه سیزدهم: برنامه‌ نویسی با رویکرد تست – Test-Driven Development With PyTest – Real Python

دانلود آموزش ریل پایتون - جلسه سیزدهم: برنامه‌ نویسی با رویکرد تست - Test-Driven Development With PyTest - Real Python

 

دانلود آموزش برنامه‌ نویسی پایتون با رویکرد تست

| Test-Driven Development With PyTest – Real Python |

Language: English | Duration: 6 Lessons (29m) | Size: 94.6 MB

 

آموزش ریل پایتون – جلسه سیزدهم: برنامه‌ نویسی با رویکرد تست (Test-Driven Development With PyTest – Real Python) قسمت جدید آموزش کامل برنامه‌نویسی پایتون است که این بار با رویکرد تست، شما را به سمت برنامه‌نویسی سوق می‌دهد. تست-دریون دولوپمنت با پای‌تست؛ عنوان این دوره جدید و جذاب است که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم. اگر که از علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی به زبان پایتون هستید، این دوره آموزشی به شما کمک می‌کند تا بتوانید توسعه را با رویکرد تست آموزش ببینید. همانطور که می‌دانید، تست در برنامه‌نویسی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و برای اطمینان از کارکرد صحیح کدها، موضوع یونیت تست (Unit Test) در انواع زبان‌های برنامه‌نویسی اهمیت فراوان یافته است.

در این دوره آموزشی، سعی بر آن است که شما با مفهوم یونیت تست و نحوه نوشتن آن در پایتون آشنا شوید. در این دوره شما می‌توانید یونیت تست بنویسید و آن‌ها را جرا کنید و باگ‌های موجود در کد را پیش از رسیدن به دست کاربران نهایی پیدا کنید. علاوه بر این، شما با انواع ابزارهای در دسترس برای نوشتن و اجرا کردن کدهای تست آشنا خواهید شد و نحوه رفتار و خروجی هریک را بررسی خواهید کرد. هم اکنون می توانید این مجموعه آموزشی را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

سرفصل‌های آموزش ریل پایتون – جلسه سیزدهم: برنامه‌ نویسی با رویکرد تست :

1- آشنایی با تست دریون دولوپمنت (TDD) و مسیر یادگیری

2- آشنایی با ساخت پروژه جدید پایتون TDD

3- آشنایی با نوشتن اولین تست و The Core TDD Cycle

4- آشنایی با پای‌تست (PyTest)

5- آشنایی با کلاس استک (Stack Class)

6- جمع‌بندی نهایی

 

 

تصاویری از دوره آموزشی :

 

Test Driven Development With PyTest.cover1  222x300 - دانلود آموزش ریل پایتون - جلسه سیزدهم: برنامه‌ نویسی با رویکرد تست - Test-Driven Development With PyTest - Real Python

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : MP4
  • حجم : 94.6 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR