دانلود IOGenie Auto Shutdown 1.3 – زمان‌بندی و خاموش کردن خودکار سیستم

دانلود IOGenie Auto Shutdown 1.3 - زمان‌بندی و خاموش کردن خودکار سیستم

 

دانلود IOGenie Auto Shutdown

| زمان‌بندی و خاموش کردن خودکار سیستم |

 

IOGenie Auto Shutdown 1.3 نام یک ابزار جدید، رایگان و ساده برای خاموش کردن خودکار سیستم است که به کمک آن می‌توانید یک زمان‌بندی دقیق و خودکار برای اجرای عملیاتی همچون Shut down, Restart, Log off, Standby, Hibernate, Lock Screen در ویندوز داشته باشید. آیا تا به حال برای شما پیش آماده که بخواهید در یک زمان مشخص، سیستم خود را خاموش، راه‌اندازی مجدد، قفل یا … کنید؟ در این مطلب، برای شما عزیزان یک ابزار جدید را آماده کرده‌ایم که قادر است مطابق با یک زمان‌بندی مشخص، انواع عملیات ذکر شده را برای شما به اجرا درآورد. در این برنامه، شماری از تنظیمات از پیش آماده شده برای شما در نظر گرفته شده که می‌توانید با ویرایش و تغییر آن‌ها، عملیات خاموش، ری‌استارت و … در سیستم را به شکل خودکار به اجرا درآورید.

با استفاده از این نرم افزار، شما می‌توانید یک برنامه‌ریزی مشخص برای هریک از عملیات گفته شده داشته باشید. به عنوان مثال، می‌توانید تعیین کنید که هرکدام از آن‌ها تنها یک بار و یا در بازه‌های زمانی مشخص قابل تکرار به اجرا درآیند. علاوه بر این، شما می‌توانید با استفاده از اعلان یادآور این نرم افزار، چند دقیقه قبل از اجرای رویداد تعیین شده مطلع شده و از انجام آن از قبل مطلع شوید. رابط گرافیکی این برنامه نیز بسیار ساده و زیبا طراحی شده و شما می‌توانید از این امکان به شکل ساده از Windows XP تا Windows 11 بهره ببرید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار IOGenie Auto Shutdown را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار IOGenie Auto Shutdown :

– امکان زمان‌بندی هوشمند و حرفه‌ای برای عملیات Shut down, Restart, Log off, Standby, Hibernate, Lock Screen در ویندوز

– امکان اجرای عملیات خاموش، ری‌استارت، لاک کردن و … سیستم با امکان اجرای یک و یا چند باره (در بازه‌های زمانی تعیین شده)

– انطاف بالا در امکان زمان‌بندی عملیات خاموش کردن خودکار سیستم

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

IOGenie Auto Shutdown.cover1  300x173 - دانلود IOGenie Auto Shutdown 1.3 - زمان‌بندی و خاموش کردن خودکار سیستم IOGenie Auto Shutdown.cover2  300x173 - دانلود IOGenie Auto Shutdown 1.3 - زمان‌بندی و خاموش کردن خودکار سیستم

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR