دانلود Withdata Batch Image Converter 1.0 Release 2 Build 220428 – تبدیل فرمت گروهی تصاویر

دانلود Withdata Batch Image Converter 1.0 Release 2 Build 220428 - تبدیل فرمت گروهی تصاویر

 

دانلود Withdata Batch Image Converter

| نرم افزار مدیریت فایل در ویندوز |

 

Withdata Batch Image Converter 1.0 Release 2 Build 220428 نام یک ابزار جدید و کاربردی برای تبدیل کردن فرمت تصاویر گرافیکی است که شما را قادر می‌سازد تا بتوانید تصاویر خود در انواع فرمت‌های رایج را به همدیگر تبدیل کنید. همانطور که می‌دانید، در دنیای دیجیتال تصاویر در فرمت‌های مختلفی در دسترس هستند و می‌توان آن‌ها را با دیگران به اشتراک گذاشت. اگر که به دنبال ابزاری برای تبدیل کردن تصاویر گرافیکی و فرمت آن‌ها به همدیگر هستید، ما برایتان ابزاری را آماده کرده‌ایم که می‌تواند این کار را به صورت گروهی برای شما انجام دهد.

اگر که به دنبال ابزاری جدید و کاربردی برای تبدیل کردن فرمت تصاویر خود به شکل گروهی هستید، در این مطلب ما برای شما ابزاری را آماده کرده‌ایم که ضمن پشتیبانی از ده‌ها فرمت مختلف می‌تواند عکس‌ها را برایتان به فرمت‌های گوناگون تبدیل کند. به طور کلی این نرم افزار از فرمت‌های BMP, GIF, JPG, PNG, TIFF, TIF, PSD, PCX, PBM, PGM, PPM, TGA, TPIC پشتیبانی کامل دارد و شما می‌توانید تصاویر خود را بین این فرمت‌ها به همدیگر تبدیل کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Withdata BatchImageConverter را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Withdata Batch Image Converter :

– امکان تبدیل کردن فرمت تصاویر

– قابلیت پردازش گروهی تصاویر

– امکان ذخیره و بازیابی سشن‌ها

– پشتیبانی از دستورات خط فرمان

– قابلیت زمان‌بندی اجرای فرآیند تبدیل فرمت تصاویر

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Withdata Batch Image Converter.cover1  300x228 - دانلود Withdata Batch Image Converter 1.0 Release 2 Build 220428 - تبدیل فرمت گروهی تصاویر Withdata Batch Image Converter.cover2  300x228 - دانلود Withdata Batch Image Converter 1.0 Release 2 Build 220428 - تبدیل فرمت گروهی تصاویر

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 17.8/18.6 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR