دانلود آموزش ریل پایتون – جلسه دوازدهم: آموزش پانداس دیتافریم 101 – Pandas DataFrames 101 – Real Python

دانلود آموزش ریل پایتون - جلسه دوازدهم: آموزش پانداس دیتافریم 101 - Pandas DataFrames 101 - Real Python

 

دانلود آموزش ریل پایتون – جلسه دوازدهم: آموزش پانداس دیتافریم 101

| Pandas DataFrames 101 – Real Python |

Language: English | Duration: 5 Lessons (18m) | Size: 65.5 MB

 

آموزش ریل پایتون – جلسه دوازدهم: آموزش پانداس دیتافریم 101 (Pandas DataFrames 101 – Real Python) قسمت جدیدی از دوره آموزش برنامه‌نویسی پایتون است که در آن به شکل خاص، به معرفی کتابخانه پانداس (Pandas) و مفهوم دیتافریم (Dataframe) در آن پرداخته خواهد شد. اگر که از فعالان در حوزه برنامه‌نویسی پایتون و خصوصا به طور دائم در حوزه دیتا فعال هستید، احتمالا به خوبی با کتابخانه‌ی متن‌باز پانداس در پایتون هم آشنایی دارید. پانداس، کتابخانه‌ای بسیار بزرگ و محبوب برای زبان پایتون است. در واقع این کتابخانه، مهم‌ترین ابزار تحلیل‌گران داده و دیتا ساینس است که در عین حال می‌تواند کاربرد ویژه‌ای برای فراد عادی با نیازهای معمول هم داشته باشد.

پانداس، کتابخانه‌ای است که می‌توان با آن هرگونه دیتا سورس را تحلیل کرد. به عنوان مثال فرض کنید که شما می‌خواهید داده‌های موجود در یک فایل سی‌اس‌وی (CSV) را تحلیل کنید. با استفاده از پانداس، داده‌های درون این فایل برای شما قابل خواندن بوده و می‌توانید آن‌ها را در قالبی تحت عنوان دیتافریم قرار دهید. دیتافریم در پانداس، یک جدول است که شما می‌توانید عملیات مختلف را بر روی آن به اجرا درآورید. در این مطلب از سایت یاس دانلود، سعی بر آن است که شما علاقه‌مندان به یادگیری مهارت برنامه‌نویسی پایتون، با پانداس و امکانات قدرتمند آن خصوصا مفهوم دیتافریم آشنا شوید. هم اکنون می توانید این مجموعه آموزشی را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

سرفصل‌های آموزش ریل پایتون – جلسه دوازدهم: آموزش پانداس دیتافریم 101 :

1- آشنایی با طرز ایمپورت کردن دیتای فایل CSV در دیتافریم پانداس

2- آشنایی با جداسازی دیتافریم Pandas

3- آشنایی با مپ و آنالیز دیتا ست در Pandas

4- آشنایی با ()groupby در Pandas

5- آشنایی با Plotting دیتافریم

 

 

تصاویری از دوره آموزشی :

 

Pandas DataFrames 101 Real Python.cover2  222x300 - دانلود آموزش ریل پایتون - جلسه دوازدهم: آموزش پانداس دیتافریم 101 - Pandas DataFrames 101 - Real Python

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : MP4
  • حجم : 65.5 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR