دانلود HyperKeys 1.2.2 – نرم افزار اختصاص کلید میانبر به عملیات مختلف در ویندوز

دانلود HyperKeys 1.2.2 - نرم افزار اختصاص کلید میانبر به عملیات مختلف در ویندوز

 

دانلود HyperKeys

| نرم افزار اختصاص کلید میانبر به عملیات مختلف در ویندوز |

 

HyperKeys 1.2.2 نرم افزاری جدید و رایگان است که با امکانات کاربردی خود می‌تواند انجام بسیاری عملیات در ویندوز را ساده و سریع‌تر کند. بسیاری از افراد بر این باروند که در دسترس بودن کلیدهای میانبر بر روی کیبرد جهت اجرای دستورات مختلف، راهی است که با آن می‌توان تا حد بسیاری بهره‌وری و موثر بودن انجام کارها را افزایش داد. اگر که شما هم در طور روز با اموراتی پرتکرار سر و کار دارید و به دنبال یک روش کاربردی برای سهولت در اجرای این دستورات هستید، ما برایتان ابزاری جدید را برای این کار آماده کرده‌ایم که می‌تواند انجام عملیات مختلف در ویندوز را برایتان با کلیدهای میانبر امکان‌پذیر کند.

این نرم افزار در واقع یک ابزار رایگان و متن‌باز است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید هرگونه کلیدهای ترکیبی را به عنوان میانبری برای اجرای دستورات مورد نظر خود در ویندوز به کار ببرید. نصب و راه‌اندازی این برنامه بسیار ساده و آسان است و کاربر در نهایت سهولت می‌تواند دستورات مورد نظر خود را بعد از نصب به این برنامه وارد کرده و کلیدهای میانبر را نیز برای اجرای آن‌ها تعیین کند. در ادامه با فشردن کلیدهای مذکور در هر کجای سیستم، دستور و عملیات مورد نظر برای شما به اجرا درخواهد آمد. هم اکنون می توانید نرم افزار HyperKeys را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار HyperKeys :

– امکان تعیین کلیدهای میانبر برای عملیات مختلف در ویندوز

– توانایی استفاده از انواع میانبرها برای اجرای عملیات پرتکرار در ویندوز

– قابلیت نصب و راه‌اندازی سریع و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

HyperKeys.cover1  300x232 - دانلود HyperKeys 1.2.2 - نرم افزار اختصاص کلید میانبر به عملیات مختلف در ویندوز HyperKeys.cover2  300x232 - دانلود HyperKeys 1.2.2 - نرم افزار اختصاص کلید میانبر به عملیات مختلف در ویندوز

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 73 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR