دانلود Digao Desk 1.0.16 – نرم افزار اجرا و مدیریت پردازش‌های کنسولی در ویندوز

دانلود Digao Desk 1.0.16 - نرم افزار اجرا و مدیریت پردازش‌های کنسولی در ویندوز

 

دانلود Digao Desk

| نرم افزار اجرا و مدیریت پردازش‌های کنسولی در ویندوز |

 

Digao Desk 1.0.16 نام یک ابزار ساده و رایگان به منظور اجرا و مانیتور کردن پردازش‌های کنسولی در ویندوز است. اگر که شما هم در زمینه توسعه اپلیکیشن‌های ویندوزی فعالیت داشته باشید، احتمالا بحث مدیریت و مانیتور کردن پردازش‌ها برایتان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به عنوان مثال، وقتی که در حال توسعه و کار بر روی یک سرویس خاص در ویندوز باشید، ممکن است چند پردازش دیگر به عنوان دیپندسی‌های آن در سیستم در حال اجرا باشد. استفاده از این ابزار، در مواقعی کاربرد دارد که شما بخواهیم تمام این اپلیکیشن‌ها را در یک محیط قرار داده و در حین مانیتور کردن هریک، خروجی آن را نیز ببینید.

با وجود اینکه یک کاربر عادی، چندان به اجرا و کارکرد چند پردازش با هم اهمیتی نمی‌دهد، ولی زمانی که صحبت یک توسعه‌دهنده در میان باشد، این موضوع از اهمیت برجسته‌ای برخوردار می‌شود. در این مطلب، ابزاری را برای شما در نظر گرفته‌ایم که به شما کمک می‌کند تا بتوانید چندین پردازش کنسولی را به طور همزمان با هم نظارت و مانیتور کنید. نصب و راه‌اندازی این برنامه بسیار ساده و آسان است و در اولین اجرا شما به راحتی می‌توانید اپلیکیشن های دلخواه خود را اضافه کرده و خروجی هریک را به طور همزمان مانیتور کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Digao Desk را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Digao Desk :

– امکان اجرا و مدیریت پردازش‌ها در ویندوز

– توانایی مانیتور کردن خروجی پردازش‌ها

– امکان مدیریت ریپازیتوری‌های گیت (Git)

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Digao Desk.cover1  300x174 - دانلود Digao Desk 1.0.16 - نرم افزار اجرا و مدیریت پردازش‌های کنسولی در ویندوز Digao Desk.cover2  300x154 - دانلود Digao Desk 1.0.16 - نرم افزار اجرا و مدیریت پردازش‌های کنسولی در ویندوز

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 2.03 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR