دانلود Focalboard 0.11.0 – نرم افزار مدیریت فعالیت‌های تیمی و گروه‌های کاری

دانلود Focalboard 0.11.0 - نرم افزار مدیریت فعالیت‌های تیمی و گروه‌های کاری

 

دانلود Focalboard

| نرم افزار مدیریت فعالیت‌های تیمی و گروه‌های کاری |

 

Focalboard 0.11.0 نام یک محصول نرم افزاری مستقل، متن‌باز و همینطور جایگزین قوی برای Trello, Notion, Asana و دیگر ابزارهای مشابه است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید کارهای خود را دنبال، مدیریت و سازماندهی کنید. در واقع این ابزار، یک پلتفرم جامع برای کل جریان کاری شما و دیگر اعضای تیم‌تان است که امکاناتی گسترده در این زمینه را در اختیار شما قرار می‌دهد. این نرم افزار، یک ابزار سبک و مجهز به یک رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند است که می‌توانید امکانات آن را برای تجربه کاری تیمی با دیگر همکاران‌تان مورد استفاده قرار دهید. این نرم افزار یک پروژه متن باز است که می‌توان آن را به عنوان جایگزینی برای ابزارهای شناخته‌شده‌تر در این زمینه مورد استفاده قرار داد.

یکی از مهم‌ترین امکانات این پروژه متن باز این است که شما می‌توانید این سرویس را بر روی سرور شخصی و یا اداری خود نصب کرده و آن را به طور کاملا مستقل در درون شبکه با همکاران مورد استفاده قرار دهید. در حال حاضر با توجه به محبوبیت بسیار بالای فعالیت‌های درون‌تیمی و دورکاری کارکنان، استفاده از اینگونه بسترهای فعالیت تیمی بر پایه اینترنت، از اهمیت و محبوبیت بالایی برخوردار شده است. این نرم افزار، در واقع یک راهکار قوی برای مدیریت فعالیت‌های تیمی، ارتباط با همکاران، به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات و … است که بتواند میزان بهره‌وری و سهولت در انجام امور را در بین اعضای تیم ارتقا دهد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Focalboard را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Focalboard :

– امکان مدیریت پروژه

– دارا بودن برد کانبان

– امکان مدیریت تسک‌ها

– دارا بودن امکان تعریف و اولویت‌بندی تسک‌ها

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Focalboard.cover1  300x137 - دانلود Focalboard 0.11.0 - نرم افزار مدیریت فعالیت‌های تیمی و گروه‌های کاری Focalboard.cover2  300x137 - دانلود Focalboard 0.11.0 - نرم افزار مدیریت فعالیت‌های تیمی و گروه‌های کاری

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 17.1 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR