دانلود آموزش ریل پایتون – جلسه ششم: خلاصه لیست‌‌ها در پایتون – Using List Comprehensions Effectively – Real Python

دانلود آموزش ریل پایتون - جلسه ششم: خلاصه لیست‌‌ها در پایتون - Using List Comprehensions Effectively - Real Python

 

دانلود آموزش ریل پایتون – جلسه ششم: خلاصه لیست‌‌ها در پایتون

| Using List Comprehensions Effectively – Real Python |

Language: English | Duration: 8 Lessons (13m) | Size: 29.7 MB

 

آموزش ریل پایتون – جلسه ششم: خلاصه لیست‌‌ها در پایتون (Using List Comprehensions Effectively – Real Python) نام آموزش ویدیویی جدیدی است که برای شما بازدیدکنندگان محترم وب‌سایت یاس دانلود در نظر گرفته‌ایم. به عنونان ششمین جلسه از دوره‌های آموزشی کوتاه، مختصر و مفید ریل پایتون، در این بخش قرار است به خلاصه لیست‌ها در پایتون پرداخته شود. همانطور که شاهد بوده‌اید، پیش از این سعی بر آن بوده تا بتوانیم دوره‌های آموزشی مربوط به مرجع آموزشی ریل پایتون را خدمت شما عزیزان و علاقه‌مندان به مهارت کدنویسی پایتون ارائه کنیم. در اینجا، با ششمین قسمت از این دوره آموزشی در خدمت شما عزیزان بازدیدکننده هستیم.

در این دوره کوتاه، به خلاصه لیست‌ها پرداخته خواهد شد. این دوره به صورت گام به گام، خلاصه لیست‌ها را به شما آموزش می‌دهد تا به درستی کارکرد آن‌ها را درک کنید و معادل یک حله “for” را به صورت خلاصه لیست بنویسید. نکته مهم در رابطه با خلاصه لیست‌ها این است که آن‌ها نسخه‌ای کوتاه و مختصر شده از حلقه‌ها هستند که یادگیری شیوه نگارش آن به خوانایی بهتر کدهای شما کمک می‌کند. هم اکنون می توانید این مجموعه آموزشی را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

سرفصل‌های آموزش ریل پایتون – جلسه ششم: خلاصه لیست‌‌ها در پایتون :

1- نگاه کلی به خلاصه لیست‌ها

2- آشنایی با نوشتن اولین خلاصه لیست‌

3- آشنایی با ساختار کلی خلاصه لیست‌ها

4- آشنایی با فیلتر کردن خلاصه لیست‌ها

5- فیلتر کردن خلاصه‌ لیست‌ها: مثالی از حلقه for

6- فیلتر کردن خلاصه لیست: قسمت پایانی

7- فرمت کردن خلاصه لیست‌ها

8- بهترین موقعیت استفاده از خلاصه لیست‌ها در کدنویسی پایتون

 

 

تصاویری از دوره آموزشی :

 

Using List Comprehensions Effectively.cover1  216x300 - دانلود آموزش ریل پایتون - جلسه ششم: خلاصه لیست‌‌ها در پایتون - Using List Comprehensions Effectively - Real Python

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : MP4
  • حجم : 31 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR