دانلود NumPy 1.26.3 – کتابخانه نامپای برای پایتون

دانلود NumPy 1.21.3 - کتابخانه نامپای برای پایتون

 

دانلود ‏‏‎ NumPy

| کتابخانه نامپای برای پایتون |

 

NumPy 1.26.3 نامپای، یک کتاخنه قدرتمند و شناخته شده برای پایتون است که جهت کار با آرایه‌ها به وجود آمده و میلیون‌ها توسعه‌دهنده در سرتاسر دنیا از امکانات آن استفاده می‌کنند. نامپای، توابع مختلفی برای انجام عملیات گوناگون در جبر خطی، تبدیل فوریه و ماتریس‌ها در خود دارد. در پایتون، به شکل پیش‌فرض چیزی به اسم آرایه وجود ندارد؛ با این حال می‌توان از لیست به عنوان آرایه استفاده کرد. اما لیست‌ها سرعت پردازش پایینی دارند و نامپای سعی می‌کند تا شیء مخصوصی را به عنوان آرایاه ارائه کند که تا 50 برابر از لیست‌های پیش‌فرض پایتون سریع‌تر است.

کتابخانه نامپای، حرفه‌ای ترین کتابخانه در پایتون برای ماشین لرنینگ است. با این کتابخانه، امکان استفاده از آرایه و ماتریس‌های چند بعدی فراهم شده است. همچنین توسعه‌دهندگان با این کتابخانه می‌توانند توابع ریاضی سطح بالا را بر روی آرایه‌های این کتابخانه مورد استفاده قرار دهند. هم اکنون می توانید نرم افزار NumPy را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار NumPy :

– پرفرمنس بسیار بالا در تعریف و کار با شیء آرایه‌های چند بعدی

– امکان عریف و استفاده از آرایه یک یا چند بعدی در برنامه‌نویسی پایتون

– امکان یکپارچگی کد از C/C++/Fortran

– مناسب برای کار با توابع مختلف ریاضی، اعداد تصادفی، سری فوریه و …

– امکان تعریف نوع داده متنساب با دیتای پایگاه داده

– نصب و راه‌اندازی ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

NumPy.cover1  300x184 - دانلود NumPy 1.26.3 - کتابخانه نامپای برای پایتون NumPy.cover2  300x149 - دانلود NumPy 1.26.3 - کتابخانه نامپای برای پایتون

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : WHL
  • حجم : 19 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR