از دوره های عکاسی تا دوره های تولید محتوا

 

از دوره های عکاسی تا دوره های تولید محتوا

 

دوره های عکاسی ، دوره ادیت عکس و دوره تولید محتوا از جمله مهمترین دوره های آموزشی می باشند که امروزه علاقه مندان تمایل زیادی به شرکت در آنها دارند. آموزشگاه های زیادی نیز اقدام به برگزاری دوره های فوق می نمایند اما برخی از افراد در انتهای دوره بازخورد خوبی نشان نمی دهند و راضی نیستند. از همین رو در این پست قصد داریم بررسی نماییم که دوره های عکاسی، ادیت عکس و … چه ویژگی هایی دارند و چگونه می توان یک دوره خوب را انتخاب نمود.

 

1 - از دوره های عکاسی تا دوره های تولید محتوا

برگزاری دوره های عکاسی

هر آنچه که باید در خصوص دوره های عکاسی بدانید:

اگر که قصد دارید در دوره های عکاسی شرکت نمایید اما در انتخاب کلاس مناسب دچار شک و تردید هستید، پیشنهاد می شود که حتما به ویژگی های یک دوره مفید که در زیر درج شده است، دقت نمایید:

 

  • به روز بودن:

در دوره های عکاسی یک آموزشگاه خوب باید با توجه به موضوعات ترندی که در دنیای عکاسی وجود دارد، مطالب مفید را در اختیار هنرجویان قرار دهد. در نظر داشته باشید که موضوعات می بایست به صورت جامع باشند و فارغ از اینکه هنرجو با دوربین عکاسی می نماید یا با دوربین های حرفه ای، بتواند از کلاس و مطالب عنوان شده استفاده نماید. امروزه با جستجو در اینترنت قطعا دوره های زیادی را مشاهده می نمایید که در حوزه عکاسی برگزار می شوند اما دوره های آموزشگاه دیدنگار رنگ و بویی دیگر دارد. زیرا این دوره ها بر پایه بیش از ده سال فعالیت در حوزه فروش و پشتیبانی تجهیزات عکاسی و فعالیت با آنها دایر می شود از همین رو می توان کارایی بیشتر و بهتری را متصور شد.

 

  • آموزش قدم به قدم:

در دوره های عکاسی یا حتی دوره تولید محتوا و دوره ادیت عکس، بسیار مهم می باشد که مفاهیم از صفر تا صد به صورت قدم به قدم توضیح داده شوند تا تمام افراد در هر سطح و مهارتی بتوانند از آن استفاده نمایند. از همین رو در دوره ادیت عکس که یک دوره حرفه ای است لازم است تا آخرین تکنولوژی ها و سرفصل ها برای ادیت عکس در گام اول لیست شده و سپس به صورت مرحله به مرحله توضیح داده شوند. برای اینکه بازدهی این دوره ها بهتر شود، عموما کلاس ها بر اساس نیازهای جامعه و شرایط شغلی خواهند بود لذا درک و فهم آن توسط هنرجو آسان تر است.

 

  • تمرین های عملی:

یکی از پارامترهای مهم دوره های عکاسی یا حتی دوره تولید محتوا از دید متخصصان دیدنگار که برگزار کننده حرفه ای دوره های فوق می باشد، این است که هنرجو بتواند تمام مواردی که آموخته است به خوبی پیاده سازی نماید. از همین رو نیاز است تا در کلاس برای هر مبحث آموزشی تمرین های عملی نیز در نظر گرفته شود. در تمام دوره های برگزار شده این وب سایت فروشگاهی، برای درک عمیق هنرجو تلاش می شود تا از تکنیک تمرین های عملی استفاده شود.

 

2 - از دوره های عکاسی تا دوره های تولید محتوا

دوره های عکاسی و ادیت عکس

 

دوره های تولید محتوا:

در حال حاضر اغلب کسب و کارها برای اینکه از فعالیت های سنتی فاصله بگیرند و در فضای وب دیده شوند تا سود بیشتری به دست آورند، نیاز دارند تا از تکنیک تولید محتوا استفاده کنند که محتوای جذاب و کاربر پسند تولید نمایند. از همین رو لازم است تا در دوره تولید محتوا حضور یابند. این دوره نیز همانند دوره های عکاسی در آموزشگاه های بسیاری تدریس می شود و حتی بسیاری از افراد به صورت بسته هایی آن را به فروش می رسانند اما یک دوره تولید محتوای خوب لازم است تا همواره دارای پارامترهای زیر باشد:

 

  • باید از سرفصل های روز پیروی نماید:

بحث تولید محتوا یک بحث گسترده ای است. افرادی که وارد این رشته می شوند لازم است تا حتما با دنیای وب و سرفصل های ترند شده آشنا باشند. این افراد باید مخاطبان خود را شناخته و آنها را طبقه بندی کنند. از همین رو توصیه می شود تا در دوره هایی شرکت نمایید که سرفصل های بروزی داشته باشد.

 

  • استاد باید مفاهیم سئو را بداند:

یکی دیگر از موارد مهم در بحث تولید محتوا توجه به بحث سئو است. در واقع بهترین محتوا ها اگر که دیده نشوند، ارزشی نخواهند داشت. پس باید به گونه ای در جلسات آموزشی مفاهیم را بیان نمود که سئو در اصل قرار گیرد. مواردی چون انتخاب کلمات کلیدی مناسب، بهینه سازی تصویر و .. در این دوره ها باید حتما آموزش داده شود.

 

  • مراحل تولید محتوا به صورت شفاف تفکیک گردد:

در دوره تولید محتوا بسیار مهم است که به شخص آموزش داده شود که چگونه می تواند از ابتدا فعالیت خود را آغاز نموده و بسط دهد.  به صورت کلی از دیده متخصصان دیدنگار فرآیند تولید محتوا دارای سه مرحله اصلی است. از همین رو انجام تحقیقات میدانی، تولید محتوا و بهینه نمودن آن سه مرحله مهم و اساسی هستند که باید به آنها توجه شود.

 

در بحث دوره ادیت عکس نیز ماجرا تقریبا به همین شکل است. هنرجو باید بررسی نماید که در دوره انتخابی از چه نرم افزار های ویرایش عکسی استفاده می شود؟ آیا نرم افزارهای فوق امروزه کاربرد دارند؟ چه تکنیک هایی آموزش داده می شود؟ آیا آموزش ها تنها به صورت تئوری هستند یا تمرین های عملی نیز وجود دارد؟ پاسخ به این سوالات شما را برای دستیابی به مهارت و تخصص مورد نیاز یاری می نماید.

 

3 - از دوره های عکاسی تا دوره های تولید محتوا

دوره های عکاسی و تولید محتوا

 

جمع بندی:

بسیاری از افراد در آغاز کار برای انتخاب یک آموزشگاه خوب جهت دوره های عکاسی، دوره ادیت عکس یا تولید محتوا دچار ابهام و سردرگمی می شوند اما در واقع باید در نظر داشت که آموزشگاه ها یا سایت هایی که در این حوزه فعالیت چند ساله دارند و اصول آموزشی آنها مدون است، می توانند کارایی بهتری داشته باشند. در وب سایت فروشگاهی دیدنگار که هم در زمینه فروش وسایل عکاسی، دوربین های عکاسی و موارد دیجیتالی فعالیت می نماید و هم در حوزه برگزاری دوره های آموزشی صاحب نظر است، شما می توانید اطلاعات خوبی در حیطه عکس و فیلم و تولید محتوا به دست آورید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی بهتر با آن می توانید به سایت دیدنگار مراجعه نمایید.

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR