دانلود Apple Wireless Keyboard 2.0.23 – استفاده از صفحه کلید بی‌سیم اپل در ویندوز

دانلود Apple Wireless Keyboard 2.0.23 - استفاده از صفحه کلید بی‌سیم اپل در ویندوز

 

دانلود Apple Wireless Keyboard

| استفاده از صفحه کلید بی‌سیم اپل در ویندوز |

 

Apple Wireless Keyboard 2.0.23 یک ابزار جدید و رایگان است که امکانات جدید و کاربردی را به کیبورد بی‌سیم اپل در زمان استفاده از آن در ویندوز اضافه می‌کند. این نرم افزار در واقع یک ابزار کوچک و سبک است که می‌تواند امکانات اصلی کیبورد بی‌سیم اپل در سیستم‌عامل مک را در ویندوز فعال می کند. همانطور که احتمالا می‌دانید، کیبورد بی‌سیم اپل به طور خاص برای کامپیوترهای ساخت این شرکت طراحی شده و کلیدهای میانبر و کارکردهای خاص خود را دارد. در صورتی که شما هم قصد دارید مشابه همین امکانات را در ویندوز هم داشته باشید، این برنامه می‌تواند در این زمینه شما را یاری کند.

در حالت پیش‌فرض، امکان به کار بردن کیبورد بی‌سیم اپل در ویندوز وجود ندارد و بسیاری از کارکردهای آن قابل استفاده نیستند. در صورتی که قصد دارید صفحه کلید بی‌سیم اپل را در ویندوز مورد استفاده قرار دهید، این برنامه می‌تواند به سرعت این صفحه کلید را با ویندوز سازگار کند. علاوه بر امکان سازگار کردن صفحه کلید اپل در ویندوز، خصوصیات ظاهری مربوط به مک را هم در ویندوز فعال می‌کند. به عنوان مثال، کاربر با نصب این برنامه می‌تواند کارکرد کلید اف‌ان (Fn) را فعال کند تا بتوانید کنترل تغییر حجم صدا، روشنایی صفحه و … را با افکت بصری مربوطه در ویندوز با کلیدهای ترکیبی مورد استفاده قرار دهید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Apple Wireless Keyboard را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Apple Wireless Keyboard :

– امکان سازگار کردن کیبورد بی‌سیم اپل در ویندوز

– قابلیت کنترل حجم صدا، روشنایی و … با کلیدهای ترکیبی با دکمه اف‌ان (Fn)

– امکان نمایش دادن افکت‌ها و ویجت‌های بصری مربوط به کلیدهای میانبر مک در ویندوز

– نصب و راه‌اندازی ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Apple Wireless Keyboard.cover1  300x169 - دانلود Apple Wireless Keyboard 2.0.23 - استفاده از صفحه کلید بی‌سیم اپل در ویندوز Apple Wireless Keyboard.cover2  300x169 - دانلود Apple Wireless Keyboard 2.0.23 - استفاده از صفحه کلید بی‌سیم اپل در ویندوز

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 2.41 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR