دانلود Windows 10 Bloat Remover and Tweaker 5.0 – نرم افزار بهینه‌سازی ویندوز 10 و غیرفعال کردن فیچرهای پیش‌فرض

دانلود Windows 10 Bloat Remover and Tweaker 4.2 - نرم افزار بهینه‌سازی ویندوز 10 و غیرفعال کردن فیچرهای پیش‌فرض

 

دانلود Windows 10 Bloat Remover and Tweaker

| نرم افزار بهینه‌سازی ویندوز 10 و غیرفعال کردن فیچرهای پیش‌فرض |

 

Windows 10 Bloat Remover and Tweaker 5.0 نام یک ابزار جدید و رایگان در زمینه بهینه‌سازی ویندوز 10 و فراهم‌سازی امکان حذف کردن فیچرهای پیش‌فرض این سیستم‌عامل است. این برنامه به شما امکانی می‌دهد که بتوانید برخی امکانات پیش‌فرض ویندوز 10 که حجم زیادی را به خود اختصاص داده و گاها بر روی کارکرد کلی سیستم اثر می‌گذارند را غیرفعال و یا حذف کنید. این اپلیکیشن، کارکرد ساده و آسانی دارد و از طریق خط فرمان و انتخاب آپشن‌های موجود می‌توانید هرگونه تغییر دلخواه خود را بر روی تنظیمات ویندوز 10 اعمال و بهینه‌سازی کلی سیستم را شاهد باشید.

همانطور که می‌دانید، در حالت عادی کاربر این اجازه را ندارد که اپلیکیشن‌های پیش‌فرض را از سیستم نصب کند. امکانات سیستمی ویندوز 10، به آن دسته از اپلیکیشن‌هایی اطلاق می‌گردد که به طور پیش‌فرض بر روی ویندوز 10 نصب شده و امکان حذف کردن آن‌ها در سیستم تعریف نشده است. توسط ابزار ویژه‌ای که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم، امکانی برایتان فراهم خواهد شد تا بتوانید هریک از اپلیکیشن‌های پیش‌فرض و فیچرهای سیستمی ویندوز 10 نظیر انواع اپ‌های UWP، ابزارهای تلمتری، مرورگر پیش‌فرض مایکروسافت اج، وان درایو و … را به آسانی از سیستم حذف و فضای اختصاص یافته به آن‌ها را آزاد کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Windows 10 Bloat Remover and Tweaker را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Windows 10 Bloat Remover and Tweaker :

– فراهم‌سازی امکان حذف اپلیکیشن‌های سیستمی در ویندوز 10

– قابلیت حذف کردن اپلیکیشن‌های از پیش نصب شده UWP (مربوط به مایکروسافت استور)

– قابلیت حذف کردن مایکروسافت اج (Microsoft Edge)

– امکان غیرفعال کردن تلمتری ویندوز 10

– امکان حذف کردن سرویس‌های سیستمی

– امکان بهینه‌سازی تنظیمات ویندوز برای ارتقای حریم خصوصی کاربر

– امکان حذف کردن اپلیکیشن وان درایو (OneDrive)

– امکان غیرفعال کردن ویندوز دیفندر (Windows Defender)

– امکان غیرفعال کردن آپدیت خودکار ویندوز 10

– امکان غیرفعال کردن تسک‌های زمان‌بندی شده و خودکار

– دارا بودن کارکرد ساده و مفید

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Windows 10 Bloat Remover and Tweaker.cover1  300x177 - دانلود Windows 10 Bloat Remover and Tweaker 5.0 - نرم افزار بهینه‌سازی ویندوز 10 و غیرفعال کردن فیچرهای پیش‌فرض Windows 10 Bloat Remover and Tweaker.cover2  300x177 - دانلود Windows 10 Bloat Remover and Tweaker 5.0 - نرم افزار بهینه‌سازی ویندوز 10 و غیرفعال کردن فیچرهای پیش‌فرض

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 13 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR