دانلود EyeAuras 1.1.1849 – قرار دادن یک پنجره بر روی دیگر پنجره‌ها به صورت دائم

دانلود EyeAuras 1.1.1849 - قرار دادن یک پنجره بر روی دیگر پنجره‌ها به صورت دائم

 

دانلود KeyLock

| قرار دادن یک پنجره بر روی دیگر پنجره‌ها به صورت دائم |

 

EyeAuras 1.1.1849 نام یک اپلیکیشن جدید و کاربردی است که به کمک آن شما می‌توانید یک پنجره را به طور کامل کلون کنید و آن را بالاتر از دیگر پنجره‌ها قرار دهید تا در هر زمان بتوانید یک نگاه ثابت به آن داشته باشید. این برنامه، در مواقعی کاربرد دارد که شما بخواهید پنجره‌ای خاص در ویندوز را به شکل ثابت بالاتر از دیگر پنجره‌ها قرار دهید و حین کار با دیگر پنجره‌‌ها هم حتی از پایین رفتن آن جلوگیری کنید. لحظاتی وجود دارد که شما می‌خواهید نگاهی ثابت به یک پنجره داشته باشید؛ اما این بدان معنا نیست که حتما در حال کار با آن باشید.

در حالت عادی، امکان انجام چنین چیزی ممکن نیست؛ زیرا که به محض کلیک بر روی یک پنجره دیگر، پنجره مورد نظر شما در زیر آن قرار می‌گیرد و در واقع نمی‌توانید به شکل ثابت یک پنجره را بالاتر از باقی پنجره‌ها ثابت نگاه دارید. برای مثال، استفاده از چنین قابلیتی در زمان تماشای فیلم همزمان با چت یا گفتگوی آنلاین کاربرد ویژه‌ای دارد. در واقع شما با استفاده از این روش می‌توانید به شکل بهینه‌تری از تمام فضای مانیتور خود استفاده کنید. برای آن دسته افرادی که کامپیوتری با چند مانیتور دارند، این موضوع چندان مشکل نیست اما اگر که شما هم از سیستمی با یک مانیتور استفاده می‌کنید، این نیاز احتمالا برای شما هم محسوس بوده و شاید هم تاکنون روش‌های مختلفی را برای فراهم‌سازی این قابلیت امتحان کرده باشید. در این مطلب از سایت یاس دانلود نرم افزاری را برای شما آماده کرده‌ایم که با استفاده از آن به راحتی می‌توانید یک پنجره را بالاتر از باقی پنجره‌ها قرار دهید و تغییرات آن را به طور دائم زیرنظر داشته باشید؛ بدون آنکه کلیک بر روی دیگر پنجره‌]ا منجر به پایین رفتن آن شود! هم اکنون می توانید نرم افزار EyeAuras را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار EyeAuras :

– امکان انتخاب کردن بخشی از پنجره کلون شده

– امکان اضافه کردن تریگر برای مخفی و نمایش دادن پنجره کلون شده در رویدادهای مختلف

– پشتیبانی از کلیدهای ترکیبی برای فعال و غیرفعال‌سازی این قابلیت

– امکان تنظیم رنگ و شفافیت پنجره‌ها

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

EyeAuras.cover1  300x116 - دانلود EyeAuras 1.1.1849 - قرار دادن یک پنجره بر روی دیگر پنجره‌ها به صورت دائم EyeAuras.cover2  300x122 - دانلود EyeAuras 1.1.1849 - قرار دادن یک پنجره بر روی دیگر پنجره‌ها به صورت دائم

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 112 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR