دانلود Elcomsoft Wireless Security Auditor Pro 7.40.821 – نظارت و بهبود امنیت شبکه‌های وایرلس

دانلود Elcomsoft Wireless Security Auditor Pro 7.40.821 - نظارت و بهبود امنیت شبکه‌های وایرلس

 

دانلود Elcomsoft Wireless Security Auditor Pro

| نظارت و بهبود امنیت شبکه‌های وایرلس |

 

Elcomsoft Wireless Security Auditor Pro 7.40.821 نام یک محصول نرم افزاری جدید و قدرتمند به عنوان ابزاری همه‌کاره است که به مدیران شبکه امکانی می‌دهد تا بتوانند از سطح بالای امنیتی شبکه بی‌سیم خود اطمینان حاصل کنند. با استفاده از این نرم افزار، مدیران شبکه به راحتی می‌توانند میزان امنیت شبکه وایرلس شخصی و یا تجاری خود را اندازه‌گیری کنند و بدین ترتیب از وقوع حملات امنیتی جلوگیری به عمل آورند. در صورتی که در حوزه امنیت یک شبکه بی‌سیم ملاحظات مخصوص در نظر نگرفته نشده باشد، همواره این احتمال وجود دارد که هکرها بتوانند به نحوی راه نفوذ خود را به سیستم پیدا کرده و امنیت تمامی کاربران شبکه را به خطر بیندازند.

این ابزار به شکلی واقعی سعی می‌کند تا از طریق ضعف‌های موجود در شبکه به آن نفوذ کند و امنیت آن را از طریق اسنیف کردن ترافیک و یا حمله به رمزهای WPA/WPA2-PSK مورد سنجش قرار دهد. این برنامه به شما امکانی می‌دهد تا بتوانید با سرعتی بالا و در یک مدت زمان از پیش تعیین شده، نفوذ به شبکه را مورد سنجش قرار دهید تا در نهایت میزان امنیت واقعی سیستم‌ها در شبکه روشن شود. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Elcomsoft Wireless Security Auditor Pro را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Elcomsoft Wireless Security Auditor Pro :

– امکان اسکن و آنالیز شبکه به منظور تشخیص ضعف‌های امنیتی

– قابلیت اسنیف کردن ترافیک شبکه و امکان‌سنجی جمع‌آوری اطلاعات از دیتای شبکه

– امکان تلاش برای نفوذ به شبه از طریق کشف و ورود با رمزهای امنیتی

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Elcomsoft Wireless Security Auditor.cover1  300x239 - دانلود Elcomsoft Wireless Security Auditor Pro 7.40.821 - نظارت و بهبود امنیت شبکه‌های وایرلس Elcomsoft Wireless Security Auditor.cover2  300x239 - دانلود Elcomsoft Wireless Security Auditor Pro 7.40.821 - نظارت و بهبود امنیت شبکه‌های وایرلس

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 39.5 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR