دانلود Nauz File Detector 0.05 x86/x64 – کشف اطلاعات مفید در رابطه با لینکر و کامپایلر فایل‌ها

دانلود Nauz File Detector 0.05 - کشف اطلاعات مفید در رابطه با لینکر و کامپایلر فایل‌ها

 

دانلود Nauz File Detector

| کشف اطلاعات مفید در رابطه با لینکر و کامپایلر فایل‌ها |

 

Nauz File Detector 0.05 x86/x64 نام یک محصول نرم افزاری رایگان و متن باز به منظور کشف اطلاعات مفید و کاربردی در رابطه با هرگونه فایل و پروژه برنامه‌نویسی است. با این برنامه، کاربر می‌تواند فایل اجرایی خود را فراخوانی کند و سپس به اطلاعاتی جامع در رابطه با سازنده فایل، نوع کامپایلر، لینکر و محیط توسعه استفاده شده برای ساخت آن دست پیدا کند. استفاده از این برنامه در مواقعی کاربرد دارد که شما بخواهید اطلاعات مهمی از یک فایل اجرایی یا برنامه یا محصول نرم افزاری را در ویندوز به دست آورید.

با این برنامه، کاربر می‌تواند اطلاعاتی مهم و کاربردی از هرگونه برنامه و یا فایل اجرایی در سیستم‌عامل را به دست آورد. به طور تخصصی، این برنامه می‌تواند لینکر، کامپایلر و پکر مربوط به ابزار فراخوانی شده شما را برایتان به نمایش درآورد تا به سرعت بتوانید اینگونه اطلاعات را در رابطه با هرگونه نرم افزار و یا فایل اجرایی به دست آورید. اگر که شما هم می‌خواهید بدانید نرم افزاری که از آن استفاده می‌کنید با چه تکنولوژی، ابزار و یا کامپایلری ساخته شده، این نرم افزار قادر است به سرعت اینگونه اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Nauz File Detector را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Nauz File Detector :

– امکان به دست آوردن اطلاعات جامع در رابطه با هرگونه فایل و یا برنامه اجرایی در ویندوز

– امکان مشاهده لینکر، کامپایلر و یا ابزار مورد استفاده برای توسعه فایل فراخوانی شده

– مناسب برای توسعه‌دهندگان نرم افزار جهت کسب اطلاعات کامل‌تر در رابطه با نمونه‌های مشابه نرم افزاری

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Nauz File Detector.cover1  300x174 - دانلود Nauz File Detector 0.05 x86/x64 - کشف اطلاعات مفید در رابطه با لینکر و کامپایلر فایل‌ها Nauz File Detector.cover2  300x152 - دانلود Nauz File Detector 0.05 x86/x64 - کشف اطلاعات مفید در رابطه با لینکر و کامپایلر فایل‌ها

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 10 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR