دانلود Copy Public IP 1.3 – دسترسی و کپی سریع آی‌پی آدرس سیستم

دانلود Copy Public IP 1.3 - دسترسی و کپی سریع آی‌پی آدرس سیستم

 

دانلود Copy Public IP

| دسترسی و کپی سریع آی‌پی آدرس سیستم |

 

Copy Public IP 1.3نام یک محصول نرم افزاری جدید و رایگان به منظور دسترسی و کپی کردن سریع آی‌پی آدرس سیستم است. یک آی‌پی آدرس، در واقع شناسه‌ای است بر روی شبکه TCP/IP است که هر دستگاه متصل به اینترنت، دارای این شناسه منحصر به فرد می‌شود. با استفاده از این آدرس، دستگاه‌ها می‌توانند در شبکه محلی یا شبکه جهانی اینترنت با هم ارتباط برقرار کنند. آدرس آی‌پی، یکی از بخش‌های مهمی است که باید در مدیریت شبکه به آن پرداخته شود. تمامی آی‌پی آدرس‌های IPv4، به دو گروه اکسترنال و لوکال تقسیم می‌شوند. هدف از آن‌ها یکسان؛ اما دامنه کاربرد متفاوتی دارند.

آی‌پی آدرس اکسترنال (پابلیک)، یک آدرس جهانی است که اصطلاحا آدرس WAN در شبکه اینترنت شناخته می‌شود. تامین کننده اینترنت شما در هنگام ارتباط با شبکه، یک آدرس آی‌پی اکسترنال به سیستم شما اختصاص می‌دهد و زمانی که شما به یک صفحه وارد می‌شوید، این آدرس به آن ارسال می‌شود. از سوی دیگر، ای‌پی آدرس اینترنال (لوکال)، آدرسی است که در شبکه داخلی یا خصوصی تعریف می‌شود تا دستگاه‌ها در اتصال به روتر بتوانند دارای شناسه‌ای منحصر به فرد بوده و قادر به تبادل دیتا با هم باشند. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز آماده کرده‌ایم، امکانی را مهیا می‌کند تا به راحتی بتوانید در هر زمان تنها با یک کلیک، آدرس آی‌پی اکسترنال خود در شبکه جهانی اینترنت را مشاهده و کپی کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار Copy Public IP را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Copy Public IP :

– دارا بودن کارکرد سریع و آسان

– امکان مشاهده آی‌پی آدرس تنها با یک کلیک

– دارا بودن امکان استفاده در قالب خطوط فرمان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Copy Public IP.cover1  300x203 - دانلود Copy Public IP 1.3 - دسترسی و کپی سریع آی‌پی آدرس سیستم

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 0.5 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR