دانلود FabulaTech USB for Remote Desktop 6.0.7 – نرم افزار دسترسی به پورت USB از طریق ریموت دسکتاپ

دانلود FabulaTech USB for Remote Desktop 6.0.7 - نرم افزار دسترسی به پورت USB از طریق ریموت دسکتاپ

 

دانلود FabulaTech USB for Remote Desktop

| نرم افزار دسترسی به پورت USB از طریق ریموت دسکتاپ |

 

FabulaTech USB for Remote Desktop 6.0.7 به شما این امکان را می دهد تا هنگامی که کاربران از طریق ریموت دسکتاپ به رایانه شما متصل شده اند بتوانند به فلش مموری ها و سایر دستگاه هایی که از طریق USB به رایانه متصل هستند نیز دسترسی داشته باشند. این نرم افزار اجازه کنترل دستگاه های USB متصل به رایانه را در اتصال های از راه دور فراهم و از طیف گسترده ای از سخت افزار های USB و همچنین سیستم عامل های لینوکس و ویندوز پشتیبانی می کند بدون اینکه به تنظیمات خاصی نیاز داشته باشد. مهم نیست که از چه پروتکلی برای دسترسی به رایانه مورد نظر استفاده شده است (Microsoft RDP، Teradici PCoIP، Citrix ICA) و همچنین مهم نیست که از چه محیطی استفاده می شود (Microsoft Azure، Microsoft Terminal Services، Hyper-V، Citrix XenApp، Citrix XenDesktop، VMware View، Amazon Workspaces و سایر موارد) برای دسترسی به ویندوز و لینوکس از راه دور می توان از هر نرم افزاری استفاده کرد بدون اینکه نیازی به تغییر در تنظیمات فایروال باشد.

در مورد درایور نیز نیازی نیست که درایور را در رایانه ای که از طریق ریموت دسکتاپ به رایانه شما متصل شده است نصب کرد و براحتی کاربران می توانند بدون نصب درایور خاصی دستگاه های USB را از راه دور کنترل کنند. FabulaTech USB for Remote Desktop را می توانید برای کاربران مختلف پیکربندی کنید. پیکربندی را می توان از طریق Active Directory انجام داد که به شما این امکان را می دهد تا تنظیمات مورد نیاز را از قبل تعیین کنید.

 

 

 

ویژگی های FabulaTech USB for Remote Desktop:

– سازگاری با تمام دستگاه های USB
– سازگاری با تمام پروتکل های دسترسی از راه دور
– پشتیبانی از لینوکس و ویندوز
– پشتیبانی از محیط های تک کاربر و چند کاربر
– سازگار با ماوس سه بعدی توسط 3Dconnexion

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

دانلود FabulaTech USB for Remote Desktop 6.0.7 - نرم افزار دسترسی به پورت USB از طریق ریموت دسکتاپمهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 20/27 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR