دانلود LiteLockr 0.91 – نرم افزار قفل کردن موس و کیبورد سیستم

دانلود LiteLockr 0.91 - نرم افزار قفل کردن موس و کیبورد سیستم

 

دانلود LiteLockr

| نرم افزار قفل کردن موس و کیبورد سیستم |

 

LiteLockr 0.91 نام یک نرم افزار رایگان، ساده و قابل حمل به منظور قفل کردن کیبورد و موس کامپیوتر است. این برنامه کاربر را قادر می‌سازد تا بتواند کارکرد دستگاه‌های ورودی به سیستم را قفل کند تا بدین ترتیب افراد دیگر نتوانند با سیستم شما کار کنند. در صورتی که قصد دارید به طور موقت از سیستم خود دور شوید، با استفاده از این برنامه می‌توان کارکرد موس و کیبورد را از کار انداخت تا بدین ترتیب کودکان شما نتوانند با آن کار کنند.

این برنامه امکانی به شما می‌دهد تا بتوانید کارکرد دستگاه‌های ورودی به سیستم را محدود کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید اپلیکیشن‌ها و کارکردهای مختلف سیستم خود را قفل کنید تا کودکان شما نتوانند از کامپیوتر شما استفاده کنند. یک روش موثر و مفید برای کنترل سیستم و جلوگیری از استفاده آن‌ها توسط کودکان، این است که همواره مراقب باشید که که فرزند شما از کامپیوتر شخصی‌تان برای چه کارهایی استفاده می‌کند. یکی دیگر از راه‌ها این است که با محدود کردن کارکرد موس و کیبورد، از امکان کار با سیستم به کلی جلوگیری کنید تا در مواقعی که دیگر افراد مجاز به استفاده از آن نیستند، جلوی این کار را بگیرید. هم اکنون می توانید نرم افزار LiteLockr را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار LiteLockr :

– امکان محدود کردن کارکرد موس و کیبورد در کامپیوتر

– قفل کردن اپلیکیشن‌ها و کارکردهای مختلف

– مناسب برای کنترل کودکان حین کار با سیستم

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

LiteLockr.cover1  300x97 - دانلود LiteLockr 0.91 - نرم افزار قفل کردن موس و کیبورد سیستم

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.39 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR