دانلود بازی Water Connect Puzzle 2.2.1 – معمای لوله‌های آب برای اندروید + نسخه بی نهایت

دانلود بازی Water Connect Puzzle 2.2.0 - معمای لوله‌های آب برای اندروید + نسخه بی نهایت

 

دانلود بازی Water Connect Puzzle برای اندروید

| بازی معمای لوله‌های آب برای اندروید + نسخه بی نهایت |

 

Water Connect Puzzle 2.2.1 نام یک بازی اندرویدی جدید در سبک معمایی از استودیوی بازی سازی Global Mobi App LC است. در این بازی شما باید با تغییر دادن مسیر لوله‌ها بر روی زمینه، آن‌ها را به هم وصل و مسیری جدید را برای جریان آب به وجود آورید. چالش اصلی در هر مرحله از بازی این است که شما بتوانید به کلیه گیاهان آب بدهید؛ البته در برخی مراحل این چالش سخت و دشوار می‌شود که باید دقت کافی در اجرای تصمیمات خود داشته باشید.

هر مرحله از بازی زمانی خاتمه پیدا می‌کند که شما بتوانید به تمامی درختانی که در صفحه بازی وجود دارد آبرسانی کنید. لوله‌ها نقش مهمی در این پازل دارند و شما باید با دقت بسیار مسیر آن‌ها را تعیین کنید تا آب را به پای درختان برسانید. شما با ضربه زدن بر روی هر بخش می‌توانید جهت لوله ها را تغییر دهید و با متصل کردن هریک از آن‌ها به هم، مسیر حرکت آب را تعیین کنید. در نهایت با این کار شما می‌توانید درختان را از نابودی نجات دهید و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. هم اکنون می توانید بازی Water Connect Puzzle را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی‌های بازی Water Connect Puzzle :

– عدم وجود محدودیت زمانی برای حل معماها

– امکان بازی با یک دست (انگشت)

– دارا بودن ده‌ها مرحله جذاب و منحصر به فرد

– امکان بازی ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

Water Connect Puzzle 1 84x150 - دانلود بازی Water Connect Puzzle 2.2.1 - معمای لوله‌های آب برای اندروید + نسخه بی نهایت Water Connect Puzzle 2 84x150 - دانلود بازی Water Connect Puzzle 2.2.1 - معمای لوله‌های آب برای اندروید + نسخه بی نهایت Water Connect Puzzle 3 84x150 - دانلود بازی Water Connect Puzzle 2.2.1 - معمای لوله‌های آب برای اندروید + نسخه بی نهایت Water Connect Puzzle 4 84x150 - دانلود بازی Water Connect Puzzle 2.2.1 - معمای لوله‌های آب برای اندروید + نسخه بی نهایت

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 40 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR