دانلود ‏‏‎ ‎.NET Dependency Walker 1.9 Build 41227- نرم افزار دی کامپایل کردن اسمبلی‌های پروژه دات نت

دانلود ‏‏‎ ‎.NET Dependency Walker 1.9 Build 41227- نرم افزار دی کامپایل کردن اسمبلی‌های پروژه دات نت

 

دانلود ‏‏‎ ‎.NET Dependency Walker

| نرم افزار دی کامپایل کردن اسمبلی‌های پروژه دات نت |

 

.NET Dependency Walker 1.9 Build 41227 نام یک محصول نرم افزاری جدید، رایگان و کاربردی به منظور کامپایل کردن اسمبلی‌های مربوط به پروژه‌های دات نت است که کاربر به کمک آن می‌تواند یک برنامه دات نت را دی کامپایل و به سورس آن دسترسی پیدا کند. این برنامه به شما امکانی می‌دهد تا بتوانید جزئیات مربوط به دیپندنسی‌های یک اپلیکیشن دات نت را ببینید؛ آن هم با گشودن پروژه و دسترسی پیدا کردن به سورس کد آن! کار کردن به عنوان یک توسعه‌دهنده، گاها نیازمند این است که شما از ابزارهای مختلف برای ساده‌سازی امور خود و افزایش بهره‌وری کارها استفاده کنید. این ابزار یکی از اپلیکیشن‌هایی است که در شرایط فوق می‌تواند شما را یاری کند تا به راحتی بتوانید به جزئیات بسیاری از اپلیکیشن خود دست پیدا کنید.

این برنامه با دارا بودن یک رابط گرافیکی ساده و کاربر پسند، به سرعت و سادگی بر روی سیستم شما نصب می‌شود و راه‌اندازی آن کار چندان پیچیده یا دشواری نیست. این برنامه شما را قادر می‌سازد تا بتوانید به عنوان یک توسعه‌دهنده دات نت، به سورس کد اپلیکیشن‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و جزئیات مربوط به هر نوع EXE/DLL را به همراه تمامی وابستگی‌ها مشاهده کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار ‏‏‎ ‎.NET Dependency Walkerرا با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار ‎.NET Dependency Walker :

– امکان مشاهده و بررسی دیپندنسی‌ها

– قابلیت دی‌کامپایل هرگونه EXE/DLL و دسترسی به اسمبلی آن‌ها

– امکان بررسی فانکشن‌های فراخوانی شده از لایبرری‌های نیتیو

– دارا بودن امکان نصب و راه‌اندازی سریع و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

NET Dependency Walker.cover1  300x182 - دانلود ‏‏‎ ‎.NET Dependency Walker 1.9 Build 41227- نرم افزار دی کامپایل کردن اسمبلی‌های پروژه دات نت

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 16.2 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR