دانلود Abelssoft PhotoSort 2021 v1.02.157 – نرم افزار دست بندی عکس ها و ساخت آلبوم

Abelssoft PhotoSort - نرم افزار دست بندی عکس ها و ساخت آلبوم

 

دانلود Abelssoft PhotoSort

| نرم افزار دست بندی عکس ها و ساخت آلبوم |

 

Abelssoft PhotoSort 2021 v1.02.157 یک نرم افزار جالب است که به کاربران خود کمک می کند تا خیلی راحت و سریع تصاویر مربوط به تعطیلات، سفر های یک روزه یا جشن های خانوادگی مرتب و به روشی منظم در رایانه ذخیره کنند. شیوه کار این برنامه به این شکل است که کاربر در شروع کار یک آلبوم جدید با نام دلخواه برای مثال آلبومی با نام جشن های تولد را ایجاد و سپس تمام عکس های مربوط به جشن های تولد را به درون این آلبوم منتقل می کند. پس از قرار دادن عکس ها در آلبوم مورد نظر می توان دسته بندی های دلخواه را ایجاد و تصاویر موجود در آن را دسته بندی کرد برای مثال در آلبوم جشن های تولد می توانید دسته هایی با نام افراد خانواده و یا سال های مختلف ایجاد کرد تا با کلیک بر روی نام فرد مورد نظر تنها عکس های آن فرد از میان هزار عکس دیگر نمایش داده شوند.

در هر آلبوم می توانید حداکثر تا 36 دسته ایجاد کنید و آن ها را به تصاویر خود اختصاص دهید. در نهایت و پس از انجام دسته بندی ها می توانید یک خروجی از کار خود ایحاد کنید تا تصاویر مورد نظرتان درون فولدر هایی هم نام با دسته ها قرار بگیرند. حتی اگر برای هر آلبوم چند صد تصویر انخاب کنید هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد، می توانید آن ها را به درون برنامه Abelssoft PhotoSort بکشید و رها کنید تا اضافه شوند سپس به راحتی آن ها را با دسته های مختلف مرتب کنید.

 

 

 

ویژگی های Abelssoft PhotoSort:

– امکان مرتب سازی سریع عکس های جدید قبل از اینکه آن ها را بر روی رایانه خود ذخیره کنید
– امکان مشخص کردن عکس های مورد علاقه
– در صورت تمایل تصاویر مرود نظر شما را در فولدر هایی هم نام با دسته بندی ها ذخیره می کند
– پشتیبانی از فرمت های رایج از جمله jpg، jpeg، png، bmp، tiff و…
– پشتیبانی از Drag and drop

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

Abelssoft PhotoSort - نرم افزار دست بندی عکس ها و ساخت آلبوم

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

راهنمای نصب

– برنامه را نصب کنید
– محتویات فولدر Crack (در فایل فشرده ای که دانلود کرده اید قرار دارد) را در آدرس زیر کپی کنید
C->ProgramData->Abelssoft->PhotoSort->Program

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 5 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR