دانلود cURL 7.74.0 – ابزار خط فرمان برای ارسال درخواست سمت سرور

دانلود cURL 7.74.0 - ابزار خط فرمان برای ارسال درخواست سمت سرور

 

دانلود cURL

| ابزار خط فرمان برای ارسال درخواست سمت سرور |

 

cURL 7.74.0 مخفف Client for URLs به عنوان یک پروژه نرم افزاری متن باز دارای کتابخانه‌ای قدرتمند و مجهز به ابزار خط فرمان جهت انتقال داده و همینطور ارسال درخواست سمت سرور با استفاده از پروتکل‌های مختلف بر اساس آدرس (URL) است که پروژه آن اولین بار در سال 1997 توسط Daniel Stenberg آغاز گردید. چیزی که در cUrl بیش از همه مورد توجه قرار دارد، پشتیبانی گسترده آن از انواع پروتکل‌های رایج نظیر POP3, POP3S, DICT, FILE, FTP, HTTP, HTTPS, IMAP, FTPS, LDAPS, Gopher, Telnet, TFTP, SCP, HTTP PPOST, HTTP PUT, SSL و … است و به علت متن باز بودن، نمی‌توان هیچ محدودیتی از این نظر برای آن قایل شد.

مهم‌ترین کاربرد cURL، تست کردن درخواست‌های مختلف به سمت سرور است. در واقع شما به عنوان توسعه دهنده وب سرور یا API می‌توانید مسیرهای مختلف را با این ابزار در خط فرمات تست و کارکرد هریک را مورد سنجش قرار دهید. محبوبیت cURL به حدی بود که از نسخه 4 به بعد PHP شاهد اضافه شدن آن به این زبان محبوب بودیم. از این روی توسعه‌دهنده با استفاده از این کتابخانه می‌توانید اطلاعات را از طریق آدرس اینترنتی انتقال دهد. برای مثال اینکه بتوان از این طریق اطلاعات یک وب سایت را مشاهده کرد و یا اینکه آن را به مسیرهای دیگر انتقال داد و یا اینکه بتوان به صفحات مختلف لاگین کرد و به فرم‌های مورد نظر، دیتا ارسال کرد. هم اکنون می توانید نرم افزار cURL را از سایت یاس دانلود را دریافت نمایید.

 

 

ویژگی های نرم افزار cURL :

– پشتیبانی از انواع پروتکل‌ها

– رایگان و متن باز بودن

– امکان استفاده برای تست مسیرها و URLها

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 5.53 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR