دانلود Any Excel Password Recovery 10.8 – نرم افزار حذف پسورد فایل های اکسل

Any Excel Password Recovery - نرم افزار حذف پسورد فایل های اکسل

 

دانلود Any Excel Password Recovery

| نرم افزار حذف پسورد فایل های اکسل |

 

Any Excel Password Recovery 10.8 برنامه ای برای بازیابی، حذف، شکستن و باز کردن رمز ورود به فایل های مایکروسافت اکسل است. از اکسل معمولا برای ایجاد بانک های اطلاعاتی استفاده می شود که ارزشمندترین اطلاعات را در هر زمینه ای ذخیره می کند. بنابراین با توجه به اهمیت این اسناد باید با استفاده از رمز عبور از آن ها محافظت شود. با این حال اگر رمز ورود به فایل اکسل را فراموش یا گم کنیم و نتوانیم پرونده اکسل محافظت شده را باز کنیم حتما با مشکلات زیادی روبرو خواهیم شد. این برنامه از آخرین تکنولوژی و الگوریتم های روز دنیا برای بازیابی و حذف رمز عبور فایل های Excel استفاده می کند. این برنامه راه حل های امن و قابل اعتمادی را برای بازیابی رمز عبور نسخه های مختلف اکسل از جمله 2019، 2017، 2016، 2013، 2010، 2007 ارائه می دهد.

برنامه Any Excel Password Recovery می تواند 3 حالت پیشرفته حمله به پسورد را فراهم کند. حمله بی رحمانه که همه ترکیبات رمز عبور ممکن را امتحان می کند و بازیابی زمان بیشتری طول می کشد، Brute-Force with Mask Attack که می توانید شماره ها، نماد ها، کاراکتر ها و… را سفارشی کنید و Dictionary Attack که به سرعت رمز عبور را از گزینه های موجود در کتابخانه داخلی یا گزینه های سفارشی شما پیدا می کند. در حین روند بازیابی رمز ورود می توانید از برنامه خارج شوید اما پروژه را حفظ کنید تا برنامه بتواند دفعه بعد به بازیابی رمز ورود ادامه دهد.

 

 

 

ویژگی های برنامه Any Excel Password Recovery:

– پشتیبانی از فرمت XLS و XLSX
– نرخ بالای بازیابی رمز عبور
– پشتیبانی از تمام نسخه های برنامه Excel
– حذف رمز عبور فایل های اکسل در 3 مرحله ساده
– 3 روش مختلف برای بازیابی موثر رمز عبور
– حذف ساختار اصلی فایل

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

Any Excel Password Recovery - نرم افزار حذف پسورد فایل های اکسلپادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

راهنمای نصب

پس از نصب برنامه و قبل از اجرای آن، فایل Registration.reg را اجرا کنید تا برنامه اکتیو شود

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 11 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR