دانلود PhotoDiva 3.15 – نرم افزار ویرایشگر و روتوش پرتره

 PhotoDiva - نرم افزار ویرایشگر و روتوش پرتره

 

دانلود PhotoDiva

| نرم افزار ویرایشگر و روتوش پرتره |

 

PhotoDiva 3.15 یک ویرایشگر حرفه ای پرتره با جلوه ها و افکت های دارای هوش مصنوعی است. عکس های شما جذابیت کافی را ندارند؟ رنگ های کسل کننده، نور کم و پوست لکه دار، لازم نیست که همین طور بمانند. همه این ها را می توانید به صورت حرفه ای در یک ویرایشگر پرتره با یک رابط کاربری ساده برطرف کنید. تنها با یک کلیک و با سرعت بالا جلوه ها و افکت های هوشمند خاص پرتره را بکار بگیرید تا ظاهری زیبا و جذاب با تغییراتی چشمگیر ایجاد کنید. چه به افزایش رنگ ها و چه به آرایش کامل نیاز داشته باشید، این نرم افزار پرتره به طور خودکار نتایج شگفت انگیزی را ارائه می دهد. با چند تنظیم سریع در این نرم افزار حتی می توان ویژگی های صورت را بهبود بخشید و به راحتی بخشی هایی از آن (مانند خال ها یا لک ها) را برداشت.

با استفاده از PhotoDiva  حتی بدون تجربه ویرایش عکس پرتره می توانید عکاسی خود را با لغزنده های مختلف و جلوه های متنوع و تنها با چند کلیک تغییر دهید. بسیاری از عوامل حواس پرتی در پشت مدل شما قرار دارند؟ فقط در چند مرحله آن ها را حذف کنید. برای انجام این کار تنها لازم است تا اطراف طرح اصلی و سپس درون آن را انتخاب کنید و بگذارید این برنامه بقیه کارها را انجام دهد.

 

 

 

ویژگی های PhotoDiva:

– ویرایشگر این برنامه ویژگی های صورت مانند لب ها، چشم ها و گونه ها را تشخیص می دهد سپس می توانید رنگ، حجم و… آن ها را بهبود ببخشید
– امکان حذف آسان اشیاء از پس زمینه تصویر
– چروک ها و لکه ها را به طور خودکار برطرف کنید
– آرایشی زیبا با ظاهری طبیعی انجام دهید
– پس زمینه را بدون ساعت ها ویرایش عوض کنید
– یک رنگ مو یا رنگ چشم جدید را امتحان کنید
– برطرف کردن معایب صورت و تغییر شکل بدن

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 PhotoDiva - نرم افزار ویرایشگر و روتوش پرترهپادویش


سیستم مورد نیاز

ОS: Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10 , Windows 11

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

راهنمای نصب

پس از نصب برنامه محتویات فولدر Crack را در محل نصب برنامه کپی کنید (فولدر Crack در فایل فشرده ای که دانلود کرده اید قرار دارد)

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 188 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR