دانلود Sandscomputing SewWhat-Pro 4.4.2C 111920 – ویرایشگر طرح های گلدوزی

Sandscomputing SewWhat-Pro - ویرایشگر طرح های گلدوزی

 

دانلود Sandscomputing SewWhat-Pro

| ویرایشگر حرفه ای طرح های گلدوزی |

 

Sandscomputing SewWhat-Pro نرم افزاری حرفه ای و کاربردی جهت مشاهده، ویرایش و تبدیل فایل های مربوط به گلدوزی برای تولید کنندگان مختلف در زمینه خیاطی بوده و شامل ویژگی های مختلف مدیریت یکپارچه پروژه است. افزونه ای از MyriaCross برای تبدیل فایل های Cross-Stitch به فایل های گلدوزی در دسترس کاربران است. خیاطان و طراحان لباس می توانند از ویژگی های این نرم افزار جهت تکمیل طرح های خود استفاده کنند. برای مثال می توانند از ویژگی های تغییر اندازه، تغییر مکان، حذف، چرخش، ادغام و… برای ویرایش الگو های خود استفاده کنند.

کاربران همچنین می توانند از طرح های پیش ساخته استفاده کنند، رنگ نخ ها و پارچه های زمینه را تغییر دهند، طرح ها را از منابع خارجی وارد برنامه کنند، به آن ها متن اضافه و حتی شبیه سازی اجرای گلدوزی ها را مشاهده کنند و بسیاری از کار های دیگر که همگی دست به دست هم می دهند تا تمام نیاز های شما برطرف شوند. نرم افزار Sandscomputing SewWhat-Pro از بیشتر ماشین ها و چرخ های گلدوزی از جمله Toyota، Pfaff، janome، Bernina، Tajima، Brother و… پشتبانی می کند.

 

 

 

ویژگی های Sandscomputing SewWhat-Pro:

– مشاهده و ویرایش فایل های گلدوزی حتی اگر در فایل های zip یا rar باشند
– مشاهده تصاویر بند انگشتی از فهرست کار های خود
– استفاده از فونت هایTrueType [TTF ©] برای ایجاد حروف مونوگرام (با درجات مختلف کیفیت)
– تغییر اندازه، مکان، حذف، چرخش و ادغام الگو های خیاطی
– امکان ویرایش و ذخیره انواع فرمت های رایج
– امکان شبیه سازی طرح ها
– توانایی ویرایش تکی و دسته ای طرح ها
– دارای جدول قابل ویرایش برای ورود اطلاعات پروژه
– پالت های نخ از تعداد زیادی تولید کننده
– قابلیت خواندن و نوشتن از فایل txt برای پروژه های تکی و چندگانه
– پشتیبانی از دستگاه ها و چرخ های گلدوزی مختلف

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

Sandscomputing SewWhat Pro 1 300x160 - دانلود Sandscomputing SewWhat-Pro 4.4.2C 111920 - ویرایشگر طرح های گلدوزیمهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 12/11 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR