دانلود DataNumen DWG Recovery 1.9.0 – نرم افزار تعمیر و بازیابی فایل های DWG

DataNumen DWG Recovery - نرم افزار تعمیر و بازیابی فایل های DWG

 

دانلود DataNumen DWG Recovery

| نرم افزار تعمیر و بازیابی فایل های DWG |

 

DataNumen DWG Recovery بهترین ابزار تعمیر و بازیابی فایل های ذخیره شده توسط نرم افزار مهندسی AutoCAD با فرمت DWG است. این برنامه می تواند پرونده های خراب اتوکد را ترمیم کند و تا آنجا که ممکن است اطلاعات شما را بازیابی کند. گاهی اوقات در حین جابه جایی پوشه ها و فایل ها، بخشی از آن ها دچار آسیب می شود و به همین دلیل هنگام اجرا با پیام خطا مواجه می شوید. ممکن است ساختار اصلی فایل DWG شما آسیب ندیده باشد و بتوان آن را بازیابی کرد. این برنامه از AutoCAD 2000 و R14 تا AutoCAD 2021 پشتیبانی می کند.

برنامه های مشابه ای برای بازیابی و ترمیم DWG وجود دارد از جمله AutoCAD Recovery command و Recovery toolbox for DWG اما بر اساس آزمایشات جامع شرکت سازنده، این ابزار بهترین نرخ بازیابی را دارد. طراحان شرکت DataNumen با تمام زوایای اتوکد آشنایی دارند به همین دلیل لیستی از اشیاء و ویژگی های اتوکد را تهیه کرده اند و تضمین می کنند که تمام این ویژگی ها پس از ترمیم و ریکاوری فایل های DWG به درستی بازیابی شوند. با استفاده از این ابزار به راحتی ارور های Drawing file is not valid و Internal Error !dbqspace.h@410: eOutOfRange و Non Autodesk DWG را برطرف کنید. قبل از بازیابی فایل های dwg خراب یا آسیب دیده با DataNumen DWG Recovery بهتر است جهت ترمیم کامل، سایر برنامه ها را ببندید.

 

 

 

ویژگی های برجسته DataNumen DWG Recovery:

– پشتیبانی از تمام نسخه های اتوکد
– بازیابی تمام اشیاء استفاده شده در پروژه ها
– پشتیبانی برای تعمیر پرونده های DWG ذخیره شده در رسانه های خراب مانند فلاپی دیسک، سی دی، دی وی دی و…
– پشتیبانی از تعمیر دسته ای فایل های DWG
– جستجو برای یافتن و انتخاب فایل های DWG در رایانه
– محیط کاربری ساده

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

DataNumen DWG Recovery - نرم افزار تعمیر و بازیابی فایل های DWGپادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 63 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR