دانلود Maxprog Email Verifier 3.7.7 – نرم افزار حذف ایمیل های اسپم

Maxprog Email Verifier - نرم افزار حذف ایمیل های اسپم

 

دانلود Maxprog Email Verifier

| نرم افزار حذف ایمیل های اسپم |

 

Maxprog Email Verifier نام نرم افزاری است که لیست ایمیل ها را بررسی و اعتبار آدرس های فرستنده آن ها را تایید می کند تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود. تایید اعتبار ایمیل های جدید می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه کسب و کار هایی که برای مشتریانشان خبرنامه می فرستند، سازمان های غیر انتفاعی که برای اعضای خود بولتن می فرستند یا هر شخص و شغلی که نیاز به تمیز نگه داشتن لیست تماس های الکترونیکی خود دارند، شود. این نرم افزار از الگوریتمی که سیستم های پستی ISP با آن کار می کنند پشتیبانی می کند. آدرس های ایمیل از یک سرور نامگذاری دامنه (DNS) استخراج می شوند و Maxprog Email Verifier سعی می کند تا به سرورهای SMTP متصل شود و ارسال پیام را شبیه سازی کند.

هرچند هیچ پیامی ارسال نمی شود ولی به محض اینکه سرور ایمیل مورد نظر به این برنامه اطلاع دهد که آدرس ایمیل مورد نظرتان وجود دارد یا خیر، ایمیل های اسپم از سایر ایمیل ها جدا می شوند. به این شکل لیستی که به شما نشان داده می شود خالی از ایمیل های تبلیغاتی و اسپم می باشد. این نرم افزار می تواند بیش از 10 ایمیل را در ثانیه تایید کند، چه ایمیل ها به صورت تکی دریافت شوند و چه به صورت لیست بزرگی از ایمیل.

 

 

 

ویژگی های کلیدی Maxprog Email Verifier:

– در صورت امکان زبان شما را شناسایی و محیط برنامه را با آن زبان به شما نمایش می دهد
– اعتبار هر آدرس ایمیل با شبیه سازی تحویل مستقیم یک نامه تایید می شود
– آدرس های ایمیل با استفاده از مجموعه ای از 80 قانون داخلی به صورت جداگانه تایید می شوند
– اطلاعات دقیق مربوط به هر آزمونی از جمله اتصال به DNS گزارش داده می شود
– موتور چند رشته ای سریع
– امکان ذخیره داده های اصلی یا نتایج آزمون
– ثبت گزارش های اتصال، اطلاعات و آمار کلی

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

Maxprog Email Verifier - نرم افزار حذف ایمیل های اسپممهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 72/83 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR