دانلود stretchly 1.3.0 – نرم افزار یادآوری زمان استراحت در هنگام کار با رایانه

دانلود stretchly 1.3.0 - نرم افزار یادآوری زمان استراحت در هنگام کار با رایانه

 

دانلود stretchly

| نرم افزار یادآوری زمان استراحت در هنگام کار با رایانه |

 

stretchly 1.3.0 نرم افزاری مفید و کاربردی برای کسانی است که همواره فراموش می‌کنند که در ساعاتی از روز، بخشی از زمان خود را به استراحت اختصاص دهند. یکی از مشکلات مشاغل اداری و کار با رایانه این است که گاها افراد فراموش می‌کنند که در طول روز، چند دقیقه‌ای را به بدن خود استراحت دهند. عموما این مشکل به دلیل مشغله زیاد کاری رخ می‌دهد؛ به گونه‌ای که حتی فرد فراموش می‌کند که از چند دقیقه یک بار، از صندلی بلند شده و چند قدمی راه برود. در صورتی که شما هم از این دسته افراد هستید و مشغله کاری معمولا باعث فراموش شدن این موضوع می‌شود، ما برایتان نرم افزاری را آماده کرده‌ایم که با نصب کردن بر روی سیستم خود می‌توانید این مشکل را برای همیشه برطرف کنید.

همه ما وقتی از خواب بیدار می‌شویم، کش و قوس دادن دست‌ها، بدن و گردن را به صورت ناخوداگاه انجام می‌دهیم. انجام این کارها در مواقعی که برای مدت زیاد بدن در یک حالت ثابت باشد لازم و ضروری است. کار زیاد، دشمن سلامتی شماست؛ خصوصا اینکه مشاغل اداری عمدتا فاقد فعالیت بدنی بوده و این می‌تواند در دراز مدت باعث مشکلات جدی در کمر یا گردن شود. این نرم افزار شما را قادر می‌سازد تا بتوانید با زمان‌بندی دقیق کارها، در مواقع لزوم به بدن خود استراحت دهید و با این کار هم سلامت خود را حفظ کنید و هم اینکه با یک استراحت کوتاه به شکل سریع به انجام امور خود بازگردید. هم اکنون می توانید نرم افزار stretchly را از سایت یاس دانلود را دریافت نمایید.

 

 

ویژگی های نرم افزار stretchly :

– یادآوری زمان استراحت در هنگام کار

– دارا بودن قابیت زمان‌بندی حرفه‌ای برای جابه‌جایی بدن، پاها، دست‌ها و …

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

– مناسب برای کارمندان ادارات جهت حفظ سلامت بدن در طی فعالیت روزانه

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

stretchly.cover1  300x225 - دانلود stretchly 1.3.0 - نرم افزار یادآوری زمان استراحت در هنگام کار با رایانه

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 100 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR