دانلود IDERA ER/Studio Data Architect Suite 18.5.0 Build 11374 – نرم افزار مدل‌سازی داده‌ها

دانلود IDERA ER/Studio Data Architect Suite 18.5.0 Build 11374 - نرم افزار مدل‌سازی داده‌ها

 

دانلود IDERA ER/Studio Data Architect Suite

| نرم افزار مدل‌سازی داده‌ها |

 

IDERA ER/Studio Data Architect Suite 18.5.0 Build 11374 نام یک محصول نرم افزاری جدید و قدرتمند در زمینه مدل‌سازی کردن داده‌ها است که کاربر به وسیله آن می‌تواند مستقل از نوع پلتفرم مورد استفاده، به مدل‌سازی داده‌ها بپردازد. این برنامه، یک اپلیکیشن مدل‌سازی حرفه‌ای برای آنالیز و طراحی معماری منطقی داده‌ها می‌باشد که از آن برای طراحی و ساخت پایگاه‌های داده استفاده می‌شود. دارا بودن یک محیط حرفه‌ای و چند مرحله برای طراحی، به مدیران و توسعه‌دهندگان پایگاه داده این امکان را می‌دهد که بتوانید در مقیاس‌هایی مختلف به مدل‌سازی داده‌ها، گزارش‌گیری و پوشش انواع نیازهای مرتبط در سطح سازمان بپردازند.

همانطور که می‌دانید، هسته قدرت و کارکرد کلیه محصولات نرم افزاری، بخش پایگاه داده آن است. از همین روی، امروزه انواع مختلف تکنولوژی‌ها برای کار با پایگاه داده در دسترس هستند که از جمله معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به Firebird, Interbase, Microsoft Access, Microsoft Azure SQL Database, Microsoft SQL Server, MySQL, Oracle, PostgreSQL و … اشاره کرد. بحث مدل‌سازی داده‌ها، از جمله زمینه‌های جذاب و تخصصی است که افراد فعال در حوزه کار با پایگاه داده به طور جدی در آن فعالیت می‌کنند. این محصول نرم افزاری قدرتمند، راهکاری قوی و مستقل از نوع دیتابیس برای مدل‌سازی و ساخت پایگاه داده است که تمامی انتظارات شما در این زمینه را برطرف می‌کند.  هم اکنون می توانید نرم افزار IDERA ER/Studio Data Architect را از سایت یاس دانلود را دریافت نمایید.

 

 

ویژگی های نرم افزار IDERA ER/Studio Data Architect :

– امکان مدل‌سازی فیزیکی و منطقی دیتا

– پشتیبانی از مهندسی نرم افزار و نمودارهای UML

– قابلیت مدیریت تغییرات مدل – یکپارچگی با Jira

– دارا بودن ابزارهای حرفه‌ای برای مدل‌سازی و مدیریت داده‌ها

– مناسب برای تیم‌های توسعه نرم افزار و DBAها

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

IDERA ER Studio Data Architect.cover1  300x199 - دانلود IDERA ER/Studio Data Architect Suite 18.5.0 Build 11374 - نرم افزار مدل‌سازی داده‌ها

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 821 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR