دانلود O&O CleverCache Professional Edition 7.1 Build 2737 – حداکثر استفاده از منابع کامپیوتر

O&O CleverCache - حداکثر استفاده از منابع کامپیوتر

 

دانلود O&O CleverCache

| حداکثر استفاده از منابع کامپیوتر |

 

O&O CleverCache نام نرم افزار ساده و کم حجمی است که به کاربران ویندوز کمک می کند تا از حداکثر منابع کامپیوتر خود استفاده کنند. حتی با وجود جدیدترین سخت افزار ها، پردازش تصاویر دیجیتالی، فیلم ها، بازی ها و فشار های مداوم در سرور ها اغلب می تواند به زمان پاسخگویی طولانی تر یا منجمد شدن برنامه ها شود. در حقیقت این مشکل اغلب به دلیل کمبود ظرفیت اصلی حافظه نیست بلکه مشکل مدیریت حافظه کش سیستم عامل ویندوز است. این نرم افزار اطمینان حاصل می کند که حافظه کش و پنهان فایل ها زمانی که کامپیوتر روشن و در حال انجام عملیات های مختلف است مجددا تنظیم شود در صورتی که معمولا برای انجام این کار نیاز به راه اندازی مجدد رایانه است. این ابزار کاربردی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به طور مداوم از حداکثر عملکرد رایانه استفاده کنید، برای این کار نیازی به راه اندازی مجدد نیست و فقط با چند کلیک ماوس انجام می شود. از مسدود و فریز شدن برنامه ها که معمولا فقط بستن آن ها با Windows Task Manager می تواند به شما کمک کند جلوگیری کنید و به سادگی اجازه دهید تا از حافظه رایانه یا سرور های شما مراقبت شود.

برنامه های موجود را در نوار وظیفه قرار دهید و از برنامه دیگر استفاده کنید. این مورد خصوصا در مورد کاربران برنامه های Office کاربرد دارد که اغلب بین برنامه های مختلف Office جابه جا می شوند. اما حتی برنامه های موجود در نوار وظیفه همچنان به استفاده از منابع اصلی حافظه ادامه می دهند و احتمالا منابع حافظه کش را نیز مصرف می کند. O&O CleverCache به طور قابل توجهی منابع حافظه کش را کاهش و در نتیجه منابع حافظه اصلی موجود را افزایش می دهد و این موضوع منجر به زمان پاسخ بسیار سریع تر برای برنامه های فعال می شود. می توانید تنظیمات دلخواه خود را در نمایه کاربری تنظیم کنید. با این کار می توانید تنظیمات حافظه کش را برای ویرایش ویدئو ها یا بازی ها در لحظه مناسب بارگیری کنید.

 

 

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

O&O CleverCache - حداکثر استفاده از منابع کامپیوتر

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 8/9 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR