دانلود EaseUS MS SQL Recovery Pro 10.2.0.0 – نرم افزار تعمیر و ریکاوری دیتابیس

دانلود EaseUS MS SQL Recovery - نرم افزار تعمیر و ریکاوری دیتابیس

 

دانلود EaseUS MS SQL Recovery

| نرم افزار تعمیر و ریکاوری دیتابیس |

 

EaseUS MS SQL Recovery نرم افزاری برای تعمیر پایگاه های داده MDF و NDF و حل انواع مشکلات پایگاه های داده است. این برنامه می تواند اجزای پایگاه داده نظیر جداول، راه انداز ها، شاخص ها، کلید ها، قوانین ذخیره شده و همچنین سوابق حذف شده از پایگاه داده SQL را بازیابی کند. MS SQL Server 2008 تا 2019 و نسخه های قدیمی تر جهت تعمیر و ریکاوری فایل های حذف شده پشتیبانی می شوند. هنگامی که یک پایگاه داده خراب می شود معمولا فایل های (.mdf) و فایل های (.ndf) تحت تاثیر قرار می گیرند. این نرم افزار به طور قابل توجهی تمام داده های خراب را اسکن، شناسایی و تعمیر می کند و در نتیجه یک پایگاه داده کاملا سالم برای شما فراهم می کند. یک فایل ثبت تراکنش (.ldf) خراب می تواند منجر به خطا های زیادی در پایگاه داده شود.

 

EaseUS MS SQL Recovery به طور خودکار یک فایل log را ثبت می کند و همزمان بقیه پایگاه داده را تعمیر می کند. گزارش تراکنش داده های تعمیر شده به همراه سایر بازیابی ها ثبت و ذخیره می شود. با استفاده از این نرم افزار می توان علاوه بر تعمیر فایل های خراب، سوابق حذف شده را یافت و بازیابی کرد. داده های بازیابی شده می توانند برای سازماندهی بهتر به صورت اختیاری جدا از پرونده های اصلاح شده ذخیره شوند.

 

 

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

دانلود EaseUS MS SQL Recovery - نرم افزار تعمیر و ریکاوری دیتابیس

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 20 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR