دانلود Cadmate Professional 2020 – نرم افزار طراحی ساختمان

دانلود Cadmate - نرم افزار طراحی ساختمان

 

دانلود Cadmate

| نرم افزار طراحی ساختمان |

 

Cadmate یک نرم افزار طراحی است که به معمار ها، مهندسان و پیمانکاران برای ایجاد نقشه های دقیق 2D و 3D کمک می کند. اولین و مهم ترین موضوعی که باید به آن اشاره کرد شیوه استفاده از این برنامه است زیرا به سختی می توان طراحان را به یادگیری کامل یک برنامه CAD جدید ترغیب کرد. خیالتان راحت باشد زیرا استفاده از این برنامه دقیقا مشابه Autocad است و نیازی به یادگیری نکات جدید نیست. با استفاده از منابع سخت افزاری ناچیز CADMATE را اجرا و شروع به طراحی، ویرایش و ذخیره چندین نقشه به طور همزمان کنید. در این نسخه رابط کاربری جدید و بهبود نمایش جزئیات برای مانیتور های 4K در نظر گرفته شده است تا بتوانید کارآمدتر و دقیق تر طراحی کنید. می توانید عناصری مانند نوار ابزار را جابه جا و مرتب کنید، نوار فرمان را نمایش دهید، بین فضا های کاری جابه جا شوید، تم و ظاهر برنامه را تغییر دهید، رابط کاربری خود را شخصی سازی کرده و نوار وضعیت را فعال کنید. نوار ابزار و نوار فرمان را می توان در هر نقطه از صفحه نمایش شناور و یا به یکدیگر متصل کرد تا بتوانید به راحتی میان گزینه ها و ابزار های مختلف آنچه را که می خواهید بیابید.

Quick Properties مجموعه ای از خصوصیات اشیا است که از طریق Properties نمایش داده می شود. در منوی Quick Properties می توانید انتخاب کنید که کدام نوع شی، ویژگی ها را نشان دهد. در صورت لزوم می توانید خصوصیات اشیا را فعال و غیرفعال کنید علاوه بر این می توانید خصوصیات عمومی را برای همه اشیا نادیده بگیرید و تنظیمات Quick Properties را بازیابی کنید. این برنامه توانایی بالایی در طرح های 3D دارد زیرا با بازسازی کامل سیستم 3D نرم افزار CADMATE عملکرد سه بعدی آن بهبود یافته است بنابراین مشاهده و ویرایش مدل سه بعدی در این نسخه از دقت بیشتری برخوردار است. سازگاری با کامپیوتر های قدیمی، پشتیبانی از صفحه نمایش های کوچک و حجم کم به کاربران کمک می کند بدون بروزرسانی سخت افزاری آن را اجرا کنند.

 

 

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

دانلود Cadmate - نرم افزار طراحی ساختمان

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 251/252 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR