دانلود Maxprog MaxBulk Mailer Pro 8.7.3 – نرم افزار ارسال گروهی ایمیل

دانلود Maxprog MaxBulk Mailer - نرم افزار ارسال گروهی ایمیل

 

دانلود Maxprog MaxBulk Mailer

| نرم افزار ارسال گروهی ایمیل |

 

Maxprog MaxBulk Mailer بهترین ابزار برای بازاریابی از طریق ارسال ایمیل به صورت انبوه است. ایمیل مارکتینگ به دلیل اثربخشی بالا، سرعت و هزینه کم در سراسر جهان در حال گسترش است. اگر می خواهید محصول یا خدمات خود را معرفی کنید و یا بفروشید یکی از بهترین راه ها استفاده از ایمیل برای تماس با مشتری های هدف است. ارسال ایمیل هدفمند بدون شک بسیار موثر است. اگر بتوانید محصول یا خدمات خود را از طریق ایمیل مستقیما به مشتریانی که به آن ها علاقه مند هستند معرفی کنید شانس موفقیت بیشتری برای تجارت شما وجود دارد. این برنامه یک ارسال کننده انبوه ایمیل است که به شما این امکان را می دهد ایمیل های حرفه ای را به صورت کاملا رایگان از روی کامپیوتر خود طراحی و برای مشتریان ارسال کنید.

 

این برنامه همچنین به شما کمک می کند سود خود را افزایش دهید، خدمات قابل ارائه به مشتری را تقویت و پیام های خود را به بازار های بزرگ و جدید ارسال کنید. Maxprog MaxBulk Mailer ابزاری قدرتمند است که به شما امکان ارسال مطبوعات سفارشی، لیست قیمت ها و هر نوع متن یا سند HTML را برای مشتریان فراهم می کند. در هنگام نوشتن متن ایمیل می توانید گرافیک، قلم و رنگ متن ایمیل را ویرایش کنید و پیام های خود را به بروشور های آنلاین حرفه ای تبدیل کنید.

 

 

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

دانلود Maxprog MaxBulk Mailer - نرم افزار ارسال گروهی ایمیلپادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 85/95 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR