دانلود Maxprog FTP Disk 1.4.4 – نرم افزار اتصال به FTP

دانلود Maxprog FTP Disk - نرم افزار اتصال به FTP

 

دانلود Maxprog FTP Disk

| نرم افزار اتصال به FTP |

 

Maxprog FTP Disk برنامه ای است که به شما کمک می کند تا وب سایت خود را به دفعات دقیقا مانند این که فایل ها را در درون کامپیوتر شخصی خود جا به جا می کنید به روز و فایل های آن را ویرایش کنید. برای اتصال به سروری که اطلاعات وب سایت شما را نگهداری می کند مطمئنا به یک نرم افزار FTP نیاز دارید اما به نظر نمی رسد که تمام ابزارهای FTP موجود در بازار برای آپلود و دانلود مکرر طراحی شده باشند. در واقع به نظر می رسد که همه آن ها از یکدیگر کپی شده اند. به روزرسانی فایل ها و فولدر ها در سرور شما می تواند یک روند تکراری و کسل کننده باشد و در بسیاری از موارد دردسر ساز می شود.

با Maxprog FTP Disk فقط فایل های خود را مستقیما روی لیست فایل های سرور بکشید و رها کنید (Drag And Drop) تا آن ها در مسیر انتخاب شده آپلود شوند. شما می توانید تعداد زیادی سرور با مسیر های مختلف را در این برنامه ثبت و همزمان چندین فرایند آپلود و دانلود را آغاز کنید. همچنین شما می توانید به طور معمول به سرور ها وارد شوید، پیمایش فایل ها را ببینید، فایل ها و فولدر ها را ایجاد کنید، فایل های متنی را با ویرایشگر داخلی تغییر دهید، فایل ها را آپلود یا دانلود، پیش نمایش تصاویر را مشاهده کنید و مجوز ها و سطح دسترسی را تغییر دهید.

 

 

 

ویژگی های Maxprog FTP Disk:

– در صورت امکان زبان شما را شناسایی می کند
– نمایش همزمان فایل های سرور و کامپیوتر شما برای انتقال آسان بین آن ها
– آپلود و دانلود چندگانه با سرعت بالا
– پشتیبانی از پروتکل های FTP و FTPS
– ویرایشگر داخلی برای ویرایش فایل های متنی سرور
– تغییر مجوز و سطح دسترسی فایل ها
– ثبت دستورات ارسال شده به سرور و پاسخ های دریافتی از آن

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

دانلود Maxprog FTP Disk - نرم افزار اتصال به FTP

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 24/27 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR