دانلود AFT Impulse 8.0.1100.0 Build 2020.08.10 – نرم افزار آنالیز ضربه قوچ و پدیده سرج

دانلود AFT Impulse - نرم افزار آنالیز ضربه قوچ و پدیده سرج

 

دانلود AFT Impulse

| نرم افزار آنالیز ضربه قوچ و پدیده سرج |

 

AFT Impulse 8.0.1100.0 Build 2020.08.10 یک نرم افزار قدرتمند شبیه سازی و تجزیه و تحلیل دینامیکی است که برای محاسبه فشار سرج ناشی از ضربه قوچ در سیستم های لوله کشی مایع استفاده می شود. به راحتی طیف گسترده ای از اجزای سیستم و دستگاه های سرج را برای فهم و درک بهتر عملکرد آن ها مدل سازی کنید. این نرم افزار کاربردی که نسبت یه سایر رقبای خود از حجم کمتری برخوردار است به شما کمک می کند تا واکنش گذرا سیستم خود را بهتر درک کنید، چگونگی عملکرد شیر ها و اینکه پمپ ها و سایر اجزا چگونه به طور پویا با یکدیگر تعامل دارند را بهتر یاد بگیرید. حتی با استفاده از آن می توان سیستم های لوله را ایمن تر، اقتصادی تر و معتبر تر ارزیابی و تولید کرد.

اثر فشار سرج ناشی از فروکش حفره بخار را با مدل سازی حفره بخار و جداسازی ستون مایع به طور دقیق و حرفه ای ارزیابی کنید. با استفاده و بکارگیری حرفه ای AFT Impulse می توان از اثرات بالقوه فاجعه بار ضربه قوچ (Waterhammer) و سایر گذرا های نامطلوب سیستم خودداری کنید، با اندازه گیری مناسب و مکان یابی دقیق تجهیزات موج دار مانند مخازن موج دار، اکومولاتور های گاز و شیر های اطمینان و ریلیف ولو ها از مشکلات فشار سرج جلوگیری کنید. با استفاده از این نرم افزار هشدار های طراحی را مشخص کنید تا به طور خودکار مقادیر خروجی را که بالاتر از محدوده جریان، فشار، سرعت و موارد دیگر هستند به شما نمایش داده شوند. کتابخانه هایی را از اجزای لوله کشی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند تهیه کرده و به سرعت از لیست کشویی انتخاب کنید.

 

ویژگی های کلیدی برنامه AFT Impulse:

– اطمینان حاصل کنید که فشار های شدید در حد مجاز هستند
– محاسبه و آنالیز دقیق واتر هامر یا ضربه قوچ
– اندازه گیری و مکان یابی تجهیزات سرکوب surge
– عیب یابی سیستم های موجود برای تعیین علت مشکلات عملیاتی
– اثر فشار سرج ناشی از فروپاشی حفره بخار را ارزیابی کنید
– محیط کاربری بسیار ساده و کاربردی

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

دانلود AFT Impulse - نرم افزار آنالیز ضربه قوچ و پدیده سرجپادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

راهنمای نصب

– فایل ImpFullz_8.0.1100.0.exe را با استفاده از سریال 0980-54321 نصب کنید
– محتویات فولدر Crack را در محل نصب برنامه کپی و جایگزین کنید
– درصورت تمایل می توانید CPDataFullz__1.0.1004.0.exe را نیز نصب کنید

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 361 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR