دانلود Ashampoo Video Deflicker 1.0.0 – نرم افزار حذف نویز فلیکر از فیلم ها

دانلود Ashampoo Video Deflicker - نرم افزار حذف نویز فلیکر از فیلم ها

 

دانلود Ashampoo Video Deflicker

| نرم افزار حذف نویز فلیکر از فیلم ها |

 

Ashampoo Video Deflicker نام نرم افزاری است که به شما کمک می کند تا نویز های فلیکر یا همان سوسو زدن نور در فیلم ها را بطور کامل از بین ببرید. این نویز به خصوص در هنگام فیلمبرداری های تایم لپس و استروبینگ که امروزه زیاد کاربرد دارند مشاهده می شود. گاهی اوقات نیز فیلم هایی که با استفاده از کوادکوپر ها گرفته می شوند دارای نویز هستند که باید ترمیم شوند. حتی هنگام فیلمبرداری از صفحه نمایش کامپیوتر یا تلویزیون نویز فلیکر مشکل ایجاد خواهد کرد.

با استفاده از این برنامه بدون نیاز به مداخله دستی، کاربران می توانند این نویز ها را برطرف کنند بدون اینکه از کیفیت فیلم ها کاسته شود. Ashampoo Video Deflicker بیش از آنچه که از نامش پیداست کاربردی است، می تواند فیلم های شما را بچرخاند، آینه کند، تعادل رنگ ها را تغییر، رنگ سفید را افزایش، آن ها را برش دهد و با فرمت های مختلف و با کیفیت بالا (HD، 2K، 4K) ذخیره کند. در حالی که سایر برنامه ها از طریق چندین منوی تو در تو گزینه های مختلف را در اختیار کاربران قرار می دهند، این برنامه تمام ویژگی ها را در یک مکان قرار داده است.

 

 

ویژگی های برجسته Ashampoo Video Deflicker:

– نویز فلیکر را به صورت خودکار در فیلم های شما حذف می کند
– تعادل رنگ سفید، نوردهی و اشباع رنگ ها را بهینه می کند
– عکس و فیلم ها را به راحتی بچرخانید و آینه کنید
– فیلم ها را برش دهید
– ذخیره با فرمت های مختلف
– پشتیبانی از کیفیت 2K و 4K

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

دانلود Ashampoo Video Deflicker - نرم افزار حذف نویز فلیکر از فیلم هامهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 98 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR