دانلود مجموعه سخنرانی حجت الاسلام مسعود عالی – دهه اول محرم 99

دانلود مجموعه سخنرانی حجت الاسلام مسعود عالی - دهه اول محرم 99

 

دانلود سخنرانی استاد مسعود عالی

| حرم امام خمینی (ره) – دهه اول محرم 99 |

| فایل سخنرانی شب تاسوعا اضافه شد… |

 

سخنرانی حجت الاسلام مسعود عالی – ویژه محرم 99 از دیگر مجموعه‌هایی است که در راستای تکمیل آرشیو محرم 99 به خدمت شما بازدیدکنندگان عزیز و گرامی ارائه می‌کنیم. سال گذشته با آماده‌سازی سریع و به‌موقع فایل‌های صوتی مربوط به سخنرانی استاد مسعود عالی ویژه محرم 98، شاهد استقبال بی‌نظیری از سوی شما بازدیدکنندگان محترم بودیم. از این روی، بر آن شدیم تا امسال هم با وجود شرایط سخت و محدود کرونا نیز این مجموعه را به شکل منظم در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید به صورت مجازی هم که شده، پای سخنرانی و منبر استاد عالی از بیانات ایشان نهایت بهره را ببرید.

ضمن عرض تسلیت مجدد به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم و سالروز شهادت حضرت سیدالشهداء و 72 تن از یاران با وفای ایشان، سعی خواهیم کرد مراسم سخنرانی استاد مسعود عالی را به صورت شب به شب خدمت شما عزیزان بازدیدکننده ارائه کنیم تا از ادامه همین مطلب بتوانید فایل مخصوص هرشب را به تفکیک دانلود نمایید. هم‌اکنون می‌توانید مجموعه سخنرانی استاد عالی (ویژه محرم 99) را با لینک مستقیم از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

chart pie - دانلود مجموعه سخنرانی حجت الاسلام مسعود عالی - دهه اول محرم 99 مجموعه سخنرانی حجت الاسلام مسعود عالی – ویژه محرم 99

دانلود دانلود – سخنرانی استاد عالی در روز اول محرم 99 (رزق خاص)
دانلود دانلود – سخنرانی استاد عالی در روز دوم محرم 99 (عبادات)
دانلود دانلود – سخنرانی استاد عالی در روز سوم محرم 99 (تلاش شیطان برای جدایی مؤمنین از یکدیگر)
دانلود دانلود – سخنرانی استاد عالی در روز چهارم محرم 99 (تلاش شیطان برای جدایی مؤمنین از یکدیگر)
دانلود دانلود – سخنرانی استاد عالی در روز پنجم محرم 99 (بندگی)
دانلود دانلود – سخنرانی استاد عالی در روز ششم محرم 99 (دشمنی شیطان با مؤمنین)
دانلود دانلود – سخنرانی استاد عالی در روز هفتم محرم 99 (دشمنی شیطان با مؤمنین)
دانلود دانلود – سخنرانی استاد عالی در روز هشتم محرم 99 (دشمنی شیطان با مؤمنین)
دانلود دانلود – سخنرانی استاد عالی در روز نهم محرم 99 (دشمنی شیطان با مؤمنین)

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR