دانلود ANSYS Motion 2020 R2 x64 – شبیه‌سازی و تجزیه و تحلیل سیستم‌های مکانیکی

دانلود ANSYS Motion 2020 R2 x64 - شبیه‌سازی و تجزیه و تحلیل سیستم‌های مکانیکی

 

دانلود ANSYS Motion 2020

| شبیه‌سازی و تجزیه و تحلیل سیستم‌های مکانیکی |

 

ANSYS Motion 2020 R2 x64 نام یک بسته نرم افزار جدید و تخصصی در زمینه شبیه‌سازی و آنالیز رفتاری یسیستم‌های مکانیکی است. این برنامه با دارا بودن امکانات قدرتمند خود، شما متخصصین این حوزه را در تمامی مراحل از جمله مدل‌سازی تا تحلیل‌های پیشرفته همراهی خواهد کرد.  این نرم افزار در واقع یک راهکار مهندسی نوین و حرفه‌ای در زمینه تحلیل سیستم‌های مکانیکی است که با دارا بودن رویکردی دقیق در زمینه مدل و شبیه‌سازی کردن رفتار سیستم‌ها، امکانات متعددی در این زمینه را برای شما متخصصین فراهم می‌کند. این نرم افزار از یک محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند برخوردار می‌باشد تا شما بتوانید با سهولت بسیار به امور خود در این حوزه پرداخته و تحلیل‌هایی جامع از انواع سیستم‌ها را به اجرا درآورید.

با این برنامه، متخصصین به راحتی می‌توانند تحلیل‌هایی جامع و دقیق را برای اجسام سخت و انعطاف‌پذیر به اجرا درآورده و کلیه رخدادهای فیزیکی در سیستم مکانیکی را در تحلیل‌ها لحاظ نمایند. این برنامه که از سوی کاربر حرفه‌ای این حوزه در دسته ابزارهای مدل‌سازی و تجزیه و تحلیل دینامیک سیستم‌های چندجسمی شناخته می‌شود، در واقع یکی از ابزارهای پیشرو در این زمینه به شمار رفته و در همین مدت زمان کوتاه توانسته شمار متعددی از کاربران و مهندسان را جذب خود کند. هم اکنون می توانید نرم افزار ANSYS Motion را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار ANSYS Motion 2020 :

– دارا بودن رابط گرافیکی بسیار مناسب برای شبیه‌سازی

– امکان تجزیه و تحلیل دینامیکی اجسام چند بخشی

– قابلیت تحلیل نوع انعطاف‌پذیری اجسام با اشکال گوناگون

– امکان مدل‌سازی و نمایش در نمای 2 بعدی و 3 بعدی

– دارا بودن ابزارهای پیشرفته و کارآمد برای مدل‌سازی حرفه‌ای

– سازگاری با مدل‌های نرم افزار MATLAB و Simulink

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

ANSYS Motion.cover1  300x173 - دانلود ANSYS Motion 2020 R2 x64 - شبیه‌سازی و تجزیه و تحلیل سیستم‌های مکانیکی

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.26 گیگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR