دانلود GanttProject 3.0 – نرم افزار رایگان مدیریت پروژه

دانلود GanttProject 2.8.11 - نرم افزار رایگان مدیریت پروژه

 

دانلود GanttProject

| نرم افزار رایگان مدیریت پروژه |

 

GanttProject 3.0 نام یک ابزار رایگان و قدرتمند برای مدیران پروژه است که با استفاده از آن بتوانید بدون نیاز به ابزارهای پیچیده و دشوار، انواع مختلف پروژه‌ها را مدیریت کنید. نرم افزار گانت پراجکت، یک ابزار رایگان مبتنی بر جاوا است که برای اولین بار در سال 2003 معرفی و نسخه اولیه آن انتشار یافت. این برنامه، انواع مختلف امکانات مورد انتظار شما برای مدیریت پروژه، زمان‌بندی اقدامات، مدیریت منابع و همچنین قابلیت نمایش نمودار گانت را داراست و اگر کل نیاز شما برای مدیریت پروژه شامل این موارد باشد، به هیچ وجه احتیاجی به دیگر ابزارهای پیچیده و دشوار نظیر مایکروسافت پراجکت یا … نخواهید داشت.

در محیط گرافیکی و کاربرپسند این برنامه، شما به آسانی می‌توانید اقدامات مورد نظر خود را تعریف کنید و ضمن تعیین اولویت‌ها، تاریخ شروع، پایان، هزینه‌ها، رنگ‌ها و …، اطلاعات جامعی از روند اجرای پروژه را ثبت و نگهداری کنید. این برنامه شما را قادر می‌سازد تا بتوانید اقدامات تعریف شده را در محیطی زیبا و کاربرپسند تعریف و در صورت لزوم، پیش‌نیاز هریک از آن‌ها را نیز تعریف کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار GanttProject را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار GanttProject :

– امکان تعریف آسان اقدامات، بازه زمانی اجرا و اولویت هریک

– امکان سازماندگی اقدامات در محیطی زیبا و کاربرپسند

– امکان تعیین پیش‌نیازهای هر اقدام

– قابلیت نمایش سریع بر روی نمودار گانت

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

GanttProject.cover1  300x230 - دانلود GanttProject 3.0 - نرم افزار رایگان مدیریت پروژه

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 18.4 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR