دانلود Autodesk Inventor CAM Ultimate 2023 x64 – نرم افزار مدل‌سازی برش قطعات مکانیکی

دانلود Autodesk Inventor CAM Ultimate 2021 x64 - نرم افزار مدل‌سازی برش قطعات صنعتی

 

دانلود Autodesk Inventor CAM Ultimate 2021

| نرم افزار مدل‌سازی برش قطعات مکانیکی |

 

Autodesk Inventor CAM Ultimate 2023 x64 نام یک محصول نرم افزاری جدید و قدرتمند از کمپانی نرم افزاری اتودسک (Autodesk) است که باری دیگر با راهکارهای هوشمندانه خود به کمک مهندسین و متخصصین حوزه صنعت آمده است. این نرم افزار امکانی را فراهم می‌سازد تا بتوانید انواع طراحی و مدل‌سازی‌ها بر روی قطعات مورد کاربر در حوزه صنعت را با دقت بالاتری انجام داده و از نتیجه کار نیز رضایت کافی داشته باشید. اتودسک اینونتور کم، یک راه‌حل یکپارچه نرم افزاری است در زمینه طراحی و مدل‌سازی قطعات مکانیکی است که به صورت یک پلاگین برای نرم افزار اینونتور در دسترس متخصصی قرار می‌گیرد.

به کمک این راهکار نرم افزاری یکپارچه، طراحان، مهندسان و برنامه‌نویسان س‌ان‌سی (CNC) می‌توانند پروژه‌ها را با سرعت و دقت بیشتری پیش برده و قطعات ماشین را با سرعت بیشتری طراحی و به مرحله تولید برسانند. با استفاده از این برنامه، کلیه مدل‌های مسیر برش 2/2.5D/3/5 محور در دسترس شما خواهد بود و برای اینگونه موارد دیگر هیچ نیازی به استفاده از نرم افزارهای مشابه نخواهید داشت. نظر به اینکه اتودسک اینونتور کم یک راهکار یکپارچه و جامع است، از این برنامه می‌توان در زمینه‌های مختلف صنعت، مدل‌سازی قالب، طراحی قطعات خودرو …. استفاده کرد. هم اکنون می توانید نرم افزار Autodesk Inventor CAM را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Autodesk Inventor CAM Ultimate :

– دارا بودن کلیه امکانات اتودسک اینونتور

– پشتیبانی از عملیات چند محوره

– مناسببرای طراحی و مدل‌سازی مسیر برش

– امکان پیدا کردن بهترین مسیر برش

– امکان خواندن و تبدیل داده از فرمت GIS, CAD و …

– امکانات کدنویسی CNC برای متخصصین

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Autodesk InventorCAM Ultimate.cover1  300x152 - دانلود Autodesk Inventor CAM Ultimate 2023 x64 - نرم افزار مدل‌سازی برش قطعات مکانیکی

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : ISO
  • حجم : 775 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR