دانلود Altair SimLab 2019.3 x64 – شبیه‌سازی سه‌بعدی قطعات پیچیده

دانلود Altair SimLab 2019.3 x64 - شبیه‌سازی سه‌بعدی قطعات پیچیده

 

دانلود Altair SimLab

| نرم افزار شبیه‌سازی سه‌بعدی قطعات پیچیده |

 

Altair SimLab 2019.3 x64 نام یک محیط پیشرفته و قدرتمند در زمینه شبیه‌سازی و پیش‌بینی رفتار قطعات پیچیده در قالب یک فضای نرم افزاری است که تا حد بسیار زیادی در صرف هزینه‌ و زمان صرفه‌جویی می‌کند. واقعیت امر این است که در دنیای امروز، بر خلاف گذشته ما انتظار داریم که قطعات تولیدی و یا حتی پروژه‌هایی در سطح سازمانی، تا حد ممکن نتیجه‌ای مطابق انتظار را داشته و درصد خطای پایینی داشته باشند. نرم افزارهای رایانه‌ای نقش مهمی را در این زمینه ایفا می‌کنند؛ بدین صورت که با یک شبیه‌سازی نزدیک به واقعیت، امکانی مهیا می‌شود تا بتوان رفتار احتمالی در دنیای واقعی را پیش‌بینی کرد. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته‌ایم، یکی از بهترین راهکارها در زمینه شبیه‌سازی سه‌بعدی قطعات مختلف در زمینه تولید و صنعت می‌باشد که قادر است رفتار احتمالی قطعه تولید شده را در فضایی نزدیک به واقعیت برای شما مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد.

این برنامه، یک محیط شبیه‌سازی فرآیندگرا را برای تجزیه و تحلیل دقیق عملکرد قطعات پیچیده برای شما فراهم می‌آورد. از جمله خصوصیات اصلی این نرم افزار، پشتیبانی از فیزیک چندگانه نظیر سیال، حرارت و … از مهم‌ترین امکانات این برنامه در راستای شبیه‌سازی‌ و تحلیل رفتاری قطعات به شمار می‌رود. این برنامه قادر است وظایف مورد انتظار شما را در قالب اقداماتی خودکار برای مدل‌سازی به اجرا درآورد تا دیگر بدون هیچگونه دخالتی، این فرآیند از تست و آزمون کیفیت نیز به طور خودکار به اجرا درآمده و نتایج آن را برایتان به نمایش بگذارد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Altair SimLab را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Altair SimLab :

– پشتیبانی از فزیک چندگانه به منظور انعطاف‌پذیری بهتر

– سازگاری با فیزیک داینامیک، استاتیک، سیال، حرارت و الکترومغناطیس

– امکان به اجرا درآوردن اقدامات مدل‌سازی به طور خودکار

– نمایش نتایج تحلیل و گزارش‌گیری جامع

– سازگاری گسترده از انواع فرمت‌های کد (CAD) و خروجی دیگر نرم افزارها نظیر اتوکد و …

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Altair SimLab.cover1  300x169 - دانلود Altair SimLab 2019.3 x64 - شبیه‌سازی سه‌بعدی قطعات پیچیده

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 5.15 گیگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR