دانلود ANSYS 2020 R1 nCode DesignLife x64 – محاسبه استهلاک و عمر محصول

دانلود ANSYS 2020 R1 nCode DesignLife x64 - محاسبه استهلاک و عمر محصول

 

دانلود ANSYS nCode DesignLife

| نرم افزار ویرایش حرفه‌ای تصاویر |

 

ANSYS 2020 R1 nCode DesignLife x64 نام یک نرم افزار جدید و قدرتمند به عنوان افزونه‌ای مجزا برای انسیس است که با استفاده از آن می‌توانید میزان عمر تحت فشار بودن یک محصول را تعیین کرده و بدین ترتیب مدت زمان آن را به طور تقریبی پیش‌بینی کند. این نرم افزار از خروجی آنالیز عناصر محدود در انسیس و یا دیگر ابزارهای مشابه آن استفاده می‌کند تا با محاسبه میزان فشارها، استهلاک محصول را محاسبه کرده و در نهایت طول عمر مفید آن را به طور تقریبی به شما نمایش دهد.

امروزه با بهره‌گیری از مزایای نرم افزارهای رایانه‌ای، تاحد بسیاری می‌توان نتایج عملکرد یک طرح و یا محصول را مورد بررسی دقیق قرار داد. با بهره‌گیری از مزایای اینگونه ابزارها، واگذار کردن نتیجه پروژه‌ها به شانس و یا آزمون و خطا به کلی حذف می‌شود و با یک شبیه‌سازی ساده می‌توان نتیجه احتمالی را پیش‌بینی کرد. ابزار فعلی می‌تواند خستگی و یا میزان تنش و فشار در محصولات شما را اندازه‌گیری کرده و با یک ارزیابی دقیق، گزارشاتی قابل اطمینان به شما ارائه دهد. هم اکنون می توانید نرم افزار ANSYS 2020 R1 nCode DesignLife x64 را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار ANSYS 2020 R1 nCode DesignLife x64 :

– سازگاری کامل لا محیط انسیس

– امکان تجزیه و تحلیل خستگی با روش المان محدود

– به‌کارگیری نتایج حاصل از تست در ابزارهای مختلف

– قابلیت کاربرد برای مدل‌های حجیم و بزرگ

– امکان استاندارد‌سازی پردازش‌ها و ارائه گزارشات جامع

– دارا بودن محیط کاربری کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

nCode DesignLife.cover2  300x162 - دانلود ANSYS 2020 R1 nCode DesignLife x64 - محاسبه استهلاک و عمر محصول

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : ISO
  • حجم : 1.99 گیگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR