دانلود GFX Memory Speed Benchmark 1.1.14.16 x86/x64 – اندازه‌گیری سرعت و بهره‌وری رم و کارت گرافیک

دانلود GFX Memory Speed Benchmark 1.1.14.16 x86/x64 - اندازه‌گیری سرعت و بهره‌وری رم و کارت گرافیک

 

دانلود GFX Memory Speed Benchmark

| اندازه‌گیری سرعت و بهره‌وری رم و کارت گرافیک |

 

GFX Memory Speed Benchmark 1.1.14.16 x86/x64 نام یک ابزار جدید و کم‌حجم به منظور اندازه‌گیری سرعت و بهره‌وری رم و کارت گرافیک سیستم است. همانطور که می‌دانید، سخت افزار سیستم رابطه مستقیمی با وضعیت سرعت اجرای دستورات در رایانه دارد. زمانی که صحبت از مقایسه دو سخت افزار مختلف در میان باشد، ابزارهای بنچمارک می‌توانند بهترین نتیجه ممکن از این قیاس را داشته باشند. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربرن عزیز در نظر داریم، امکانی را مهیا می‌کند تا بتوانید نظارتی دقیق بر عملکرد رم و کارت گرافیک سیستم داشته باشید. از آنجا که حافظه رم تا حد بسیار زیادی بر روی اجرای دستورات مختلف و سرعت انجام اقدامات تاثیرگذار است، همواره باید از میزان قدرت و سرعت پاسخ‌دهی این قطعه از سیستم اطلاع داشته باشید. در این مطلب از سایت یاس دانلود، ابزاری را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم که می‌تواند به بهترین شکل ممکن از سخت افزار رم و کارت گرافیک بننچمارک بگیرد و نتیجه را برایتان به نمایش بگذارد.

حافظه رم، تا حد زیادی در اجرای سریع و پاسخ‌دهی مناسب اپلیکیشن‌های سنگین تاثیرگذار است. در مقابل، اجرای بازی‌های سنگین و یا نرم افزارهای گرافیکی رابطه مستقیمی با قدرت و کیفیت کارت گرافیک دارند. نرم افزار فعلی قادر است این دو قطعه مهم و اساسی در سیستم رایانه‌ای شما را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهد و با انجام تست‌هایی پیشرفته و قوی، شما را از روند پاسخ‌دهی به درخواست‌ها و سرعت و کیفیت آنان مطلع سازد. این ابزار در واقع یک نرم افزار بنچمارکینگ حرفه‌ای رم و کارت گرافیک است که می‌تواند به کلیه نیازهای شما در این زمینه پاسخ دهد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار GFX Memory Speed Benchmark را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار GFX Memory Speed Benchmark :

– امکان بنچمارک گرفتن سریع و آسا از قطعات سخت افزاری سیستم

– دارا بودن مجموعه‌ای از تست‌های پیشرفته برای آزمودن قدرت و سرعت رم سیستم

– بررسی و مقایسه قدرت کارت گرایک با بنچمارک دیگر مدل‌ها

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

GFX Memory Speed Benchmark.cover1  276x300 - دانلود GFX Memory Speed Benchmark 1.1.14.16 x86/x64 - اندازه‌گیری سرعت و بهره‌وری رم و کارت گرافیک

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 11 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR